Kubilay Aka'ya şoke eden mesaj!

Kendisi gibi oyuncu Miray Daner ile aşk yaşayan Kubilay Aka, önceki gün doğum gününü kutlamıştı. Aka bugün kendisine gelen şoke edici mbir mesajı takipçileri ile paylaştı.

Magazin

Kubilay Aka'ya şoke eden mesaj! 'Vatanım Sensin' dizisindeki arkadaşlıkları aşka dönüşen Kubilay Aka ve Miray Daner'in aşkı dolu dizgin devam ediyor. Güzel oyuncu, önceki gün sevgilisi ubilay Aka'nın doğum gününü "Daha nice güzel anılar biriktirmemiz dileğiyle, iyi ki doğdun" sözleri ile kutlamıştı.

Miray Daner aileye girdi!

Miray Daner aileye girdi!Aka'ya bugün bir kadın takipçisinden gelen mesajlar şok etkisi yarattı.

Takipçisi, yakışıklı oyuncuya "Hayatımda gördüğüm en iğrenç çiftsiniz. Sen Miray'dan ayrılmadığın sürece inşallah annen ve kız kardeşin tecavüze uğrar" şeklinde bir mesaj attı.

Kubilay Aka, "Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın tecavüzünün desteklenmesine ve bunun annem ile kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var" deyip bu kişiye dava açacağını açıkladı.


Kubilay Aka ve Miray Daner'in romantik alışverişi!

Kubilay Aka ve Miray Daner'in romantik alışverişi!Kubilay Aka'dan

Kubilay Aka'dan "Aşk" tarifi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: