'KEŞKE ÜNLÜ OLMASAM'

Perşembe geccesi Kanal 1'de Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze programına konuk olan Armağan Çağlayan, 'Ünlü olmak iyi bir şey değil' diye konuştu.

Magazin - 05.05.2008 16:18
'KEŞKE ÜNLÜ OLMASAM'
Popstar Alaturka'da jüri üyeliği yapan Armağan Çağlayan, ünlü olmaktan yana dertli. Çağlayan 'Keşke ünlü olmasaydım. Kalabalıklara karışmak en büyük lüksmüş' dedi...

Star TV'de pazar günleri Popstar Alaturka'da jüri üyeliği ve yine aynı kanalda Cumartesi gecceleri program yapan Armağan Çağlayan, ünlü olmayı istemediğini belirterek, şöyle konuştu:

'Bence ünlü olmak iyi bir şey değil. Bence bir insanın başına gelebilecek en kötü şey. Keşke olmasaydım ama maalesef iş işten geçti. Fatih (Aksoy) beni bu konuda uyarmıştı. Tabii ki ilk çıktığımdaki gibi 'haftanın bilmem kaç günü gazetelere manşet olacağım, herkes benden bahsedecek' diye düşünmedim. Hiç tahmin etmiyordum böyle bir şeyi bir televizyoncu olmama rağmen hiç öyle düşünmedim. Benim yanımda ilk Deniz Seki, Ahmet San, Ercan Saatçi oturuyordu. Ben onlarla beraber ilk basın toplantısına gittiğimde hiçbirisi bana merhaba bile demedi. 'Ne bu çocuk' falan. Ama şimdiki aklım olsa asla istemem. Çünkü kalabalıkların arasına karışmak dünyanın en büyük lüksüymüş meğer.'
Vatan
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: