KADINLAR İLE İLİŞKİ KURMUŞ!

19 yaşında eşcinselliği tercih ettiğini söyleyen modacı Cemil İpekçi, çok dikkat çekici bir söz söyledi: 'Hala bugün kadınla da ilişkilerim olabiliyor, oluyor da...'

Magazin - 23.01.2008 01:18
KADINLAR İLE İLİŞKİ KURMUŞ!
Hülya Avşar'ın Türkmax kanalında yayınlanan programına katılan Cemil İpekçi, cinsel tercihi nedeniyle kimsenin yargılanamayacağına vurgu yaptı.

İpekçi'nin röportaj sırasında en dikkat çeken sözleri ise hala bir erkek gibi kadınlarla ilişkisinin olabildiği açıklamasıydı. İşte İpekçi'nin o çok dikkat çeken açıklaması:

'Ruhumdaki dişiliği, kadınlığı ayrı bir yere koyup bedenimin erkekliğini de çok yaşadım. Yani evlendim de, kadınla da ilişkilerim oldu. Hala bugün kadınla da ilişkilerim olabiliyor, oluyor da. Çünkü bedenimin hormanıl yapısıyla ruhum ayrı. İkisini ayırdığınız zaman bedenimin hormanıl yapısında, evet ben çok güzel bir adam gibi, her kadınla da beraber olabilirim.'

ALLAH BANA YAKIŞIKLI BİR ERKEK BEDENİ VERDİ

İpekçi, konuşmasında erkek olarak kendisini yakışıklı bulduğunu da ifade ederek, şu sözleri söyledi:

'Bir şeyi anladım ki, ne yaparsam yapayım bana ait olsun veya olmasın, istediğim beden olsun veya olmasınbu bedenin içinde yaşayacağım ve bu bedenin içinde dünyaya veda edeceğim. Onun için bu bedeni de sevmeliyim. Allahtan da çirkin doğmadım. Allah bana yakışıklı bir erkek bedeni verdi. Çirkin bir bedenim olsaydı daha zor katlanırdım, onu değiştirmeye çalışırdım. ''(televizyongazetesi)

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz