İzleyicilerin içini hüzün kapladı!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisi, son haftalarda vitesi iyice yükseltti ve muhteşem bir sezonu geride bıraktı.

TV Dünyası - 01.06.2018 16:04
İzleyicilerin içini hüzün kapladı!
Yayınlanmaya başladığı günden beri büyük bir izleyici kitlesini ekran başına toplamayı başaran dizi, salı günlerinin zirvesinde yer aldı ve hiç tükenmeyen enerjisi ile izleyicilere heyecanlı anlar yaşattı.

Tüm diziler arasında Diriliş ve Sen Anlat Karadeniz’in ardından üçüncü sırada gelen Kadın, salı günleri ise zirveyi kaptırmadı.

Kadın dizisi ekibinin sezon finalinin ardından verdikleri veda fotoğrafları da dizinin arka planında nasıl bir aile olduklarını sergiliyordu.

Kadın dizisinin oyuncuları ve dizi ekibi son set gününde birbirleriyle vedalaştıkları anları sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Set ekibi yaz tatili için vedalaşırken bir hayli mutluydular.

Dizininin müdavimlerini ise yaz arası öncesi içlerini hüzün kapladı. Diziyle gönül bağı kuran izleyiciler için salı günleri bir süreliğine anlamını yitirmiş durumda.

Yeni sezona kadar Kadıın dizisini sabırsızlıkla bekleyecek olan izleyiciler, ekibin bu mutlu halinden çok memnun kaldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz