Hesapta bir karşılıklık mı oldu?

Aylardır beklenen Fi dizisinin bir türlü çekimlerine başlanmayışı sadece izleyicilerini değil oyuncularını da artık çileden çıkarmaya başladı. İnsanların aklına gelen ‘acaba hesapta bir karışıklık mı oldu?’ sorusunun açılımı çok derin.

TV Dünyası - 19.10.2017 12:50
Hesapta bir karşılıklık mı oldu?
Malum Fi dizisi kendisinden söz ettirdiği kadar içinde yayınladığı reklamları ile de çok konuşulmuştu. Dizinin kanala satılacak şu, bu dedikodularının yanı sıra bir de akıllara bu soru geldi.

Serenay Sarıkaya'nın 'Fi' isyanı!

Serenay Sarıkaya'nın 'Fi' isyanı!Daha önce çeşitli mecralarda ısrarla dizinin televizyon kanallarında yayınlanmayacağını vurgulayan ve bu işte paranın peşinde olmadığını söyleyen ancak dizinin içini reklamlara boğan, romanın yazarı Azra Kohen’in sözleri suya mı düşüyor bilinmez. Ancak dizi televizyon kanalına düşerse zaten kendisi ile çelişkiye düşecek bir durumun içinde. İzleyici sabırsız. Neyi beklediğini bilmeden beklerken dizinin neden geciktiğini hesaplamak şu an için zor görünüyor.

'Fi'nin yeni sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte 'Fi'nin yeni sezon fragmanı yayın tarihi...

'Fi'nin yeni sezon fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte 'Fi'nin yeni sezon fragmanı yayın tarihi...Hesapta bir karışıklık olduğu kesin lakin bunun neden kaynaklandığı merak konusu.


YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fi, Serenay Sarıkaya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz