HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Jüri koltuğunda Müjde Ar, Yavuz Bingöl, Aşkın Nur Yengi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü Öğretim Görevlisi Ahmet Demirbağ’ın olduğu, 'Altın Adımlar' adlı folklor yarışması, geçtiğimiz cumartesi günü dördüncü bölümüyle ekrana geldi.

Magazin - 05.05.2008 12:13
HERKESİ GÜLDÜRDÜ
Programda iki farklı ekip, Burdur yöresinin 'Teke Zortlatması' adlı halk oyununu oynadı. Oyunun yaşlı bir tekenin genç keçileri baştan çıkarmasını anlattığını söyleyen jüri üyesi Müjde Ar, teke rolünü üstlenen dansçıya 'Hadi bakalım ben genç bir keçiyim, nasıl tekelik yapacaksın' diyerek takıldı. Bu konuşma, salonda gülüşmelere neden oldu. Bu hafta yarışmanın konuk jüri üyesi ise Mustafa Erdoğan'dı. Troya gösterisi nedeniyle yoğun günler geçiren Erdoğan, yüksek ateşine rağmen yarışmaya katıldı ancak programın ilerleyen dakikalarında ateşinin yükselmesi üzerine ambulansla hastaneye götürüldü. Ateşi 39 dereceye yükselen sanatçı, doktor kontrolünden sonra evinde istirahata çekildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: