Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı boşandı!

Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı anlaşmalı olarak boşandıklarını açıkladı.

Magazin - 14.04.2018 10:04
Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı boşandı!
Hazal Filiz Küçükköse ile Tuan Tunalı anlaşmalı bir şekilde boşandı. Çift boşanmanın ardından avukatları aracılığıyla ortak bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada şöyle denildi:

"Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı 4 yıldır süren evliliklerini gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı almış ve 11.04.2018 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Tarafların gerek özel hayatlarına gerekse kişisel haklarına zarar verilmesinin önüne geçilmesi, birlikte son derece sevgi ve saygı dolu geçirilen 4 yıllık evlilik birliğinin yanlış ve yanıltıcı haberlerle olumsuz hatırlanmaması amacıyla, taraflar anlaşmalı olarak gerçekleştirilen boşanma davası ve sonuçları hakkında gizlilik kararı almışlardır. Bu konuda görsel ve yazılı basının hassasiyet göstereceği muhakkak olup tarafların ortak arzusu da bu yöndedir. Bu sebeple gerçekleştirilen anlaşmalı boşanma davası ile ilgili yapılacak haberlerde yasalar ve gazetecilik etiği gereği saygı çerçevesinin korunmasını önemle rica etmekte olup, iş bu metni Kamuoyunun ve Değerli Basın Mensuplarının bilgisine saygılarımızla sunarız.

Av. Sonay ASLAN
Hazal Filiz Küçükköse Vekili

Av. Banu Kan
Tuan Tunalı Vekili"

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz