Hande Ataizi nedenini açıkladı!

Kanal D'de yayınlanan 4 Kadın Zamanı’nda sunuculuk yapan Hande Ataizi, çok merak edilen 1 günlük evliliğinin neden bittiğini açıkladı.

Magazin - 10.10.2018 05:00
Hande Ataizi nedenini açıkladı!
Hande Ataizi 2004 yılında Avukat Ahmet Pekin'in oğlu Fethi Pekin ile dünyaevine girmiş, ancak sürpriz evlilik sadece 1 gün sürmüştü. Balayına çıkacakları gün boşanma kararı alan çiftin ayrılığı uzun süre gündemden düşmemişti.


Hande Ataizi, herkesi şoke eden ayrılığın ardındaki gerçekleri yıllar sonra kendi programında açıkladı. Ünlü sunucu, "Annem ilk eşimle evlenmeden önce evlilik sözleşmesi yapmamızı önerdi. Eski eşim ben evleneceğim kadına böyle bir şey yaptırmam' dedi, ben de çok sevindim. Ama evleneceğim gün önüme evlilik sözleşmesi koydular. Sözleşmeye göre boşadıktan sonra dahi evde oturma iznim yoktu, kabul etmedim. Gergin bir ortamda nikah kıyıldı ve aynı gece boşanmaya karar verdim. Bir günlük evlilik olmak durumunda kaldı” şeklinde konuştu.

Hande Ataizi: Bu konulara girmeyelim!

Hande Ataizi: Bu konulara girmeyelim!Hande Ataizi eski eşinin soyadını istiyor!

Hande Ataizi eski eşinin soyadını istiyor!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hande Ataizi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz