Hakan Ural suç duyurusunda bulundu!

Hakan Ural, TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programında, kamera arkasında çalışan İrem isimli kadının bir mekanda otururken uğradığı saldırıyı anlattı, suç duyurusunda bulunduğunu dile getirdi.

Magazin - 15.08.2018 08:00
Hakan Ural suç duyurusunda bulundu!
TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programında sunuculuk yapan Hakan Ural, yayında 'suç duyurusunda bulunuyorum' diyerek kamera arkasında çalışan İrem adlı genç kadının yaşadıklarını anlattı. Ural'ın ifadesine göre; İrem adlı genç kadın, Ortaköy'de bir kafede kız kardeşiyle oturduğu sırada kendini Avukat olarak tanıtan bir kişi işletmeciyi çağırarak "Bu kızların şortu çok kısa ben rahatsız oluyorum kaldırın" dedi. İşletme sahibi ise "ne münasebet" diyerek müşteri ile tartışmaya girdi ve sonunda polisler kafeye inceleme yapmaya geldi.

Hakan Ural'ın söylediğine göre, gelen polisler kendini avukat olarak tanıtan kişiye 'sen ne karışıyorsun' demek yerine kadınlara 'ayağa kalkın bakalım, şortlarınız ne kadar kısa bakacağız' dedi.

TV8 ekranından savcılığa seslenen Ural, hem avukat hem de polisler hakkında suç duyurusunda bulunduğunu dile getirdi. Ayrıca “Bu akıllara zarar bir durum, bu hasta ruhlu insanların acil yakalanması lazım” diyerek yaşananlara sitem etti.

"Lan"lı sohbet Hakan Ural'ı çıldırttı!



Büyük buluşma gerçekleşti!

Büyük buluşma gerçekleşti!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hakan Ural

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz