GÜLBEN DEDİKODUCUDUR!

Seyfi Dursunoğlu canlı yayında Gülben Ergen’i fena bozdu. ’Sesin dönme sesi gibi’ diyen Dursunoğlu’nun sözleri karşısında Gülben Ergen kalakaldı....

Magazin - 15.01.2008 18:55
GÜLBEN DEDİKODUCUDUR!
Seyfi Dursunoğlu, 3 gün boyunca atv'de Berna Laçin'in konuğu olacak. Bugün ilk kez programa gelen Dursunoğlu'nun 'Huysuz'luğu tuttu ve önüne gelene verdi veriştirdi. Berna Laçin'i bir hayli hırpalayan Dursunoğlu'nun esprilerinden en büyük nasibi telefonla canlı yayına bağlanan Gülben Ergen aldı.

Ergen'e 'Sesin dönme sesi gibi olmuş' diyen Seyfi Dursunoğlu'na Berna Laçin müdahale ederek, 'Hatlardan' cevabını verip durumu kurtardı.

Bir dönem aynı müzikalde rol aldığı Gülben Ergen'i öven Seyfi Dursunoğlu, 'Çocuğun olduktan sonra daha bir hanım hanım oldun, ne konuşman gerektiğini daha iyi biliyorsun. Hakikaten sen renksin. Pek Ümmü Gülsüm gibi değil sesin ama sesini güzel kullanıyorsun. Çaban emeğin çok' diye konuştu. Gülben Ergen de kendisinden çok şey öğrendiğini söyleyerek Dursunoğlu'na övgüler dizdi.

Fakat bu konuşmalar aynı sakin havada devam etmedi. Seyfi Dursunoğlu Gülben Ergen'i çok sevmesinin nedenini anlatırken bir yandan da fena bozdu ve birlikte çalışırken yaşadıkları bir süreci şöyle anlattı:

'Yayın başlayacak, Gülben Ergen, Huysuz ve Tatlı Kadın'ı söylüyor. Bir baktım çok kötü söylüyor. Eyvah mahvolduk dedim. Ertesi gün geldim. Dışarıdan keman sesiyle birlikte bir kadın sesi geliyor, ama 10 kere 20 kere 'Huysuz ve Tatlı Kadın'ı söylüyor. Bir çıktı sahneye döktürdü. İşte onun için severim bunu. Dedikoducudur, pasaklıdır, şudur budur ama....'

Tabi telefonda bu sözleri duyan Gülben Ergen tepki vermekte gecikmedi ve 'Ama Seyfi Bey ben pasaklı mıyım Seyfi Bey?' diye bu sözlere itiraz etti. Duruma müdahala eden Berna Laçin 'Bunu kanıtlamanın bir yolu var; buraya gelip marifetlerini göstereceksin' diyerek durumu yine kurtardı.

(televizyon gazetesi)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz