Gonca Vuslateri'den 'aşk' yorumu!

Gonca Vuslateri, 'Jurassic World: Yıkılmış Krallık' filminin önceki akşam İstanbul'da Levent'te düzenlenen galasına katıldı. Vuslateri, aşk haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Magazin - 07.06.2018 14:49
Gonca Vuslateri'den 'aşk' yorumu!
En son 'Tehlikeli Karım' dizisiyle ekrana gelen Gonca Vuslateri, 2,5 yıl önce evlendiği ses mühendisi Edip Burak Ertoğan ile evliliğini resmi olarak sonlandırmıştı.

Gonca Vuslateri ile Edip Burak Ertoğan boşandı!

Gonca Vuslateri ile Edip Burak Ertoğan boşandı!Başarılı oyuncunun ismi en son Kerem Alışık ile anılmıştı. Gonca Vuslateri, Kerem Alışık ile ilgili aşk iddialarına 'iki iyi arkadaşız' diyerek noktayı koymuştu.

Gonca Vuslateri, önceki akşam 'Jurassic World: Yıkılmış Krallık' filminin İstanbul'da Levent'te gerçekleştirilen galasına katıldı. Vuslateri, gazeteciler ile sohbet etti.

Oyuncuya Kerem Alışık ile ilgili çıkan haberler de hatırlatılarak aşk sorusu yöneltilince, "Aşık olsam 'Aşık oldum' derim. Hayatımda kimse yok" açıklamasını yaptı.

Gonca Vuslateri aşk iddialarına son noktayı koydu!

Gonca Vuslateri aşk iddialarına son noktayı koydu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz