Gecce Mekan Ödülleri, Günaydın'da!

Şimdiden Türk ve dünya basınının yoğun ilgisiyle karşılaşan Gecce Mekan Ödülleri, bugün Türkiye'nin en iyi gazetelerinden biri olan Sabah Gazetesi'nin eki Günaydın'da! İşte detaylar...

Magazin - 19.01.2018 12:33
Gecce Mekan Ödülleri, Günaydın'da!
20 Şubat'ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de 17.si gerçekleşecek olan Gecce Mekan Ödülleri, daha gerçekleşmeden Türk ve dünya basınının yoğun ilgisiyle karşı karşıya! Bu sene ilk kez uluslararası platformda boy gösterecek olan Gecce Mekan Ödülleri'ne, Türkiye'nin en iyi gazetelerinden biri olan Sabah Gazetesi'nin eki Günaydın da yer verdi.

Sadece Türkiye'den değil, tüm dünyadan en iyi mekanların ödüllerine kavuşacağı gecce, aynı zamanda görsel şöleniyle de şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Martha Wash ve Türkiye'nin dünya müzik piyasasındaki başarılı temsilcisi Serhat'ın ortak şovları kapsamında, "Chocolate Tour" dünya prömiyerinin ilk ayağına ev sahipliği yapacak olan Gecce Mekan Ödülleri; tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.


Tüm ayrıntıları özenle hazırlanıyor!

En küçük ayrıntıları bile büyük bir özenle hazırlanan Gecce Mekan Ödülleri 2018 için geri sayım başladı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz