'EVLİLİĞİMİZ ÇOK İYİ GİDİYOR'

Spiker Burcu Esmersoy için eşinin İstanbul'a taşınmasıyla hasret bitti. Şimdi mutlu çiftin tek eksiği bir çocuk.

Magazin - 17.01.2008 16:02
'EVLİLİĞİMİZ ÇOK İYİ GİDİYOR'
Ünlü spor spikeri Burcu Esmersoy hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. İtalyan eşi Massima Cusimano'nun İstanbul'a yerleşme kararı almasıyla hasret dolu günleri biten Esmersoy, 25 gün önce taşındıkları yeni evlerinde mutluluk tablosu çiziyor.

Yüzlerinden gülümseme eksik olmayan çift evlerinin kapısını Hello dergisine açtı.

Eşi Massimo'nun anne ve babasının sık sık İstanbul'a geldiğini söyleyen Burcu Esmersoy 'Senede dört ya da beş kez geliyorlar. Bizi rahatsız etmemek için otelde kalıyorlardı. Çok üzülüyorduk. Ama yeni evimiz çok büyük, artık geldiklerinde bizde kalıyorlar' edi.

Evliliklerinde iki yılı geride bıraktıklarını söyleyen Esmersoy 'İlk başlarda ben sık sık İtalya'ya gdiyordum. Sonra da Massi İstanbul'a gelip gitmeye başladı. Ama çok yorucu oluyordu. Massi Türkiye'de yaşamaya karar verdi ve burayı çok seviyor. 25 gündür İstanbul'da yerleşik düzendeyiz. Şimdi onun oturma izinlerini almaya çalışıyoruz. Yavaş yavaş oluyor herşey.'

Yakın zamanda çocuk sahibi olmayı düşündüklerini de sözlerine ekleyen Esmersoy 'Eylül gibi hamile kalmayı planlıyorum. Futbol sezonu tatile girerken izne çıkar o ara çocuğumu emzirir sonra tekrar işe dönerim. Bir veya iki çocuk istiyoruz' dedi.

Esmersoy eşinin de kendisinin de çocuklarının sporcu olmasını istediğini belirterek 'Erkek olursa profesyonel sporcu olmasını istiyoruz, kız olursa dünya güzeli' diye konuştu.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz