EBRU'YA ŞAMPANYA DAYAĞI!

Ankara'da kendisine şampanya gönderen Şahin Turgut'a 'Sadece bir tane mi?' diyen Ebru Destan, fena halde dayak yedi.. Destan, 'böyle bir şey yok' dedi!

Magazin - 14.04.2008 11:34
EBRU'YA ŞAMPANYA DAYAĞI!
Şarkıcı Ebru Destan'ın, Ankara'nın en gözde mekânlarından birinde Kürt Ahmet lakaplı Ahmet Turgut'un yeğeni Şahin Turgut tarafından dövüldüğü iddia edildi. Bir arkadaşını ziyaret için Başkent'e geldiği öğrenilen Ebru Destan, cumartesi geccesi iki erkek, iki de kız arkadaşıyla mekana gitti. Mekânda sahne alan Gözde ve Mustafa'nın şarkılarıyla eğlenen Destan, saat 02.00 sıralarında solist Gözde tarafından sahneye davet edildi. Israrları kıramayan şarkıcı, sahnede 'Aşkın Kanunu' isimli şarkısını seslendirdi.

Mekândaki Şahin Turgut, Destan'a bir adet şampanya gönderdi. Ebru Destan şarkısını bitirdikten sonra Turgut'a hitaben, 'Sadece bir tane mi?' diye sorunca olanlar oldu. Görgü tanıklarının anlatımına göre Turgut, üç masa yanda oturan Ebru Destan'ı saçlarından tutarak, kafasını masaya vurmaya başladı. Turgut, aldığı darbelerle yere düşen Destan'ı, yerde de yumrukladı. Turgut daha sonra, arkadaşlarıyla elini konulu sallayarak mekandan ayrıldı. Turgut, daha önce de Danıştay Tetkik Hâkimi Ahmet İmirzalıoğlu ve sevgilisi hâkim Pınar Kara'yı dövdüğü gerekçesiyle tutuklanmıştı.

Ebru, olayı yalanladı

Ankara'ya yeni albümünün imza günü için gittiğini söyleyen şarkıcı Ebru Destan konu hakkında şu açıklamayı yaptı: 'Ne iddia edildiği gibi adı geçen mekâna gittim ne adı geçen kişiden dayak yedim. Zaten adı geçen kişiyi de tanımıyorum. Bu iddialar çok saçma.'

(Sabah)
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz