'DOĞUŞ BENİ MERVE’YLE ALDATIYOR'

Doğuş’un ayrılmak için üçüncü kez dava açtığı eşi Şeyma Uygun, ünlü şarkıcının kendisini oyuncu Merve Sevi ile aldattığını öne sürdü.

Magazin - 22.04.2008 00:18
'DOĞUŞ BENİ MERVE’YLE ALDATIYOR'
2006'da evlenen şarkıcı Doğuş ile Şeyma Uygun arasında sular durulmuyor. Daha önce 2 kez boşanmak için mahkemeye başvuran ancak vazgeçen çiftin 3'üncü kez açtığı dava devam ederken Şeyma Uygun ortaya ilginç bir iddia attı. Kocasının kendisini oyuncu Merve Sevi'yle aldattığını öne süren Uygun'un yakın çevresine "Onun yanına gidebilmek için bana sürekli yurtdışına gidiyorum diyor. Sonra da telefonunu kapatıp günlerce eve gelmiyor. Birlikte olduklarından eminim ve mutlaka ikisini birlikte yakalayarak herkese rezil edeceğim" dediği öğrenildi. Ancak ünlü şarkıcı eşinin bu iddialarını reddetti.

"Evliliğimizi eşimin kıskançlıkları bitirdi. Merve Sevi'yi tanımıyorum bile" diyen Doğuş, boşanma davasının devam ettiğini ve evliliğini kurtarmanın artık mümkün olmadığını söyledi. Doğuş, şarkıcı Hilal Cebeci'yle evlilik hazırlığı yaparken, ani bir kararla menajeri Serdar Uygun'un kızı Şeyma ile dünya evine girmişti. Evliliğinin ilk aylarından beri yakın çevresine eşinin kıskançlıklarından dert yanan şarkıcının sık sık boşanma davası açarak reklam yaptığı da iddia edilmişti. Eşiyle arasındaki sorunları bir türlü düzeltemeyen Uygun'un sürekli sakinleştirici aldığı belirtiliyor.

vatan gazetesi
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz