CONTRA PARTY CAHİDE CABARET'TE!

Gus Deluxe, Discotec, Pulp London gibi uluslararası parti zincirlerini Türkiye'ye getiren Absolute Sultans bu kez çok farklı bir konseptle karşınıza çıkıyor. Bu özel organizasyon bu gecce Cahide Cabaret'te!

Magazin - 12.04.2008 14:29
CONTRA PARTY CAHİDE CABARET'TE!
New York, Londra, Barcelona, İbiza gibi dünyanın en büyük eğlence kentlerinde bile eşine az rastlanır görkemde gösterilerin ve DJ performanslarının yer aldığı bu büyük parti eğlence anlayışınızı değiştirecek. Bu gecce Cahide Cabaret'de gerçekleşecek The Contra Party için şimdiden hazırlanmaya başlayın.

Fanteziler sirki ünlü Cirque du Soleil'de çalışmış, vücuduyla hayal bile edemeyeceğiniz estetiklikte görüntüler yaratabilen müthiş akrobat 'The Amazing Ari' 9 kişiden oluşan kalabalık kadrolu; The Contra Party'nin ilk performans sanatçısı. Showlarında çekinmeden ateşle oynayan, yer çekimine hükmeden ve bir yandan da harika vücuduyla izleyenlerine göz ziyafeti çeken Ari her figürüyle sizi heyecanlandıracak, zaman zaman yüreğinizi ağzınıza getirecek.

Absolute Sultans son zamanlarda tekdüzelikten yakınan İstanbul gecce hayatının aradığı taze kanı İspanya'da buldu. Ibiza'nın en iyi kulüplerinde gösteriler yapan performans sanatçısı Miss @Barbetteson bir sanat eseri estetiğiyle yapılmış makyajı, başka bir gezegenden geldiğine kolayca ikna olacağınız kostümleri ve tavrıyla sadece bir gecce de olsa İstanbul'u şaşırtacak.

Uluslararası bir partide 'go go boy'lar ve 'go go girl'ler olmadan olur mu? İbiza'nın gecce yaşamından 'exclusive' olarak sadece The Contra Party için İstanbul'a gelecek dişi dansçılar 'The Sexy Sluts' ve erkek dansçılar 'The Steamy Studs' gecce boyunca Miss @Barbetteson'un stilize ettiği tasarımlarla dokunabileceğiniz kadar yakınınızda olacaklar ve geccenin unutulmaz anlarında konukları zirveye taşıyacaklar.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz