Cemiyeti buluşturan davet!

Kemal Tanca 2017-2018 kış koleksiyonu bugün gerçekleşen özel bir davet ile ayakkabı tutkunlarıyla buluştu.

Sosyete

Cemiyeti buluşturan davet! Must Nişantaşı'nda özel olarak dekore edilen alanda, Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Tanca ev sahipliğinde birbirinden iddialı tasarımları sergilendi. Etkinlikte Kemal Tanca’nın kış koleksiyonuna ait reklam filminin de ön gösterimi yapıldı.


Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyesi Melike Tanca; 67 yıllık ayakkabı deneyimiyle, yaklaşık 152 farklı noktada hizmet verdiklerini, bir aile şirketi olmanın avantajlarını kullanarak büyümeye devam ettiklerini belirtti.


“1950’den başlayan bu serüven şimdilerde 3.kuşak temsilcilerimizin yönetimde yerini almasıyla devam ediyor. Kemal Tanca markası olarak bu başarımızı ailemizle ve ekibimizle daha ileriye yeniliklerle taşımak istiyoruz, bizler için ayakkabı kalitedir ve bu kaliteyi her dönem korumak ve hem tasarım hem de kalite olarak ileriye taşımak ilk görevimizdir” dedi.


Davete cemiyet ve sanat dünyasından pek çok isim katıldı. Bu isimler arasında Ahu Orakçıoğlu, Özge Peker, Ceylan Çapa, Aylin Yılmaz, Eda Kosif, Didem Antebi, Özlem Güsar, Özlem Süer, Başak Dizer Tatlıtuğ yer aldı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: