Canlı yayında büyük gerginlik!

'Duymayan Kalmasın'a telefonla bağlanan Talat Bulut ile programın sunucusu Cengiz Semercioğlu canlı yayında tartıştı.

Magazin - 08.06.2018 12:42
Canlı yayında büyük gerginlik!
'Yasak Elma' dizisinin setinde başrol oyuncusu Talat Bulut'un 19 yaşındaki set çalışanını taciz ettiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Dün Talat Bulut'u canlı yayına bağlayan Cengiz Semercioğlu, 'Duymayan Kalmasın'ın bugün yayınlanan programında "ben diğer başrol oyuncularıyla, dizinin yapımcılarıyla ve set çalışanlarıyla konuştum. Talat Bulut "neden 5 gün sonra bu iddialar çıktı?" demişti. Tacize uğradığını iddia eden kız o an hemen durumu amirlerine iletmiş" dedi.

Talat Bulut iddialara canlı yayında cevap verdi!

Talat Bulut iddialara canlı yayında cevap verdi!Daha sonra programa bir set çalışanı telefonla bağlandı. Olaya şahit olmadığını söyleyen çalışan duyduklarını canlı yayında anlattı.

Bu durum üzerine Talat Bulut programa telefonla bağlanarak söz hakkı istedi. Seren Serengil'e tarafsız yaklaşımından dolayı teşekkür ederek söze başlayan Bulut, Cengiz Semercioğlu'nu ise "Objektif değilsiniz. Taraflı yorum yapıyorsunuz" diyerek eleştirdi.

Talat Bulut'tan yeni açıklama!

Talat Bulut'tan yeni açıklama!"GELİR O SETİ YIKARIM"

Konuşmanın ilerleyen bölümlerinde Talat Bulut ile Cengiz Semercioğlu'nun arası daha da gerildi. Semercioğlu, oyuncuya "Sizin kızınızın başına aynı şey gelse ne yaparsınız?" diye sordu. Bu soruyu gereksiz bulan Talat Bulut, Semercioğlu'na çıkıştı. Bunun üzerine Semercioğlu, "Benim kızımın başına gelse, biri çıkıp benim kızımı sürekli yanağından öpse ben gelir o seti yıkarım" dedi.

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye şok sözler!

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ye şok sözler!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz