BOL GELEN GÖMLEKLERİ ELE VERDİ!

YAPRAK DÖKÜMÜ DİZİSİNİN YAPIMCISI KEREM ÇATAY, UYUŞTURUCU TEDAVİSİ GÖREN CANER KURTARAN'LA İLGİLİ BİLİNMEYENLERİ İLK KEZ ANLATTI!

Magazin - 15.03.2008 11:40
BOL GELEN GÖMLEKLERİ ELE VERDİ!
Yaprak Dökümü'nün ana karakterlerinden Şevket'i canlandıran Caner Kurtaran, dizinin en sevilen karakterlerinden biriydi. Ta ki kokain kullandığı ortaya çıkana kadar. Genç oyuncu, birkaç kez uyuşturucu haberiyle gündeme gelmesine rağmen dizi oyuncuları ve yapımcısı ona sonuna kadar sahip çıktı. Hakkında fazla şey bilinmeyen Caner Kurtaran, nasıl biriydi, dizideki akıbeti ne olacaktı? Şevket'i yapımcısı Kerem Çatay anlattı..

Caner'i şöhrete ulaştıran biziz. Kurtlar Vadisi Irak filminde 5 dakikalık bir rolü vardı. Oradaki bakışlarını beğendim. Caner ilk başta çekingen sakin bir insandı...

* Caner geçen yıl giydiği gömlekleri bu yıl giyemiyordu. Biz zaten ilk başta "ne oluyor" dedik. Aşırı derecede bir zayıflama söz konusuydu...

* Ve ilk duyduğumuzdu çok şaşırdık. Alman Hastanesi'nin raporlarına göre ilk kez almıştı ve bünyesi kaldırmamıştı. Caner de bunun 1 kerelik olduğunu söyledi.

* İkincisinde 'Ne olduğunun farkında mısın. Bir, senin hayatın gider. İki, işin biter dedik. 'O bir hataydı. Bir daha böyle bir şeyin etrafından geçmem. Kerem bey ölüyordum bir daha asla' dedi. 'Kendimi iyi hissetmedim, yalnız oldum, bir daha içine düştüm. Bu son' dedi.

* Ama devam etti. Bu artık bizim dizimizi aştı. Benim insan olarak Caner'den umudum var. Ne yaşadığını kimse bilmiyor. Sorunca söylemiyor. Her şeyi kendi dünyasında yaşıyor.

* Şu anda tedavi görüyor. Bu seferki daha katı bir tedavi. Annesiyle bile görüştürmüyorlar. Caner'i annesi tek başına büyütmüş. Çok zor büyümüş. Caner'in annesi bu işin en acı çeken tarafı. Annesi onu maddi bir rahatlık olmadan büyütmüş.

* Caner bir anda şöhret olup daha rahat paraya Yaprak Dökümü sayesinde kavuştu. Para kazanmanın zevkiyle belki de yeni ortamlara girdi. Bana söylediği bir şey vardı Caner'in "Ben artık eskiden görüştüğüm arkadaşlarımla görüşemiyorum, çünkü 'artık sen de şöhret oldun, zengin oldun'diyorlar" dedi. Bu durum büyük bir ihtimalle Caner'e yalnızlığa itmiştir.

* Bundan sonra ne olacaksa bunu Caner belirleyecek. Şu anda Ay Yapım Caner'e 'kusura bakma' dese kabahatli değildir. Caner'in Yaprak Dökümü'nde olmaması onun hayatında daha kötü şeylere neden olabilir. İnşallah Caner bu işten sıyrılacak. Kendi hayatı için sağlıklı bir adam olacaktır. Zaten Şevket karakterinden vazgeçmemiz de söz konusu değil.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: