BİRBİRİMİZİN ŞANSIYIZ

Tanıştıkları günden itibaren birbirlerinin büyük aşkları olduklarına inanan, hiç ayrılmayan ve bu beraberliği kısa sürede nikah masasına taşıyan Eda- Selim Kosif çifti, aşklarıyla herkesi imrendiriyor. Her an birbirlerinin gözünün içine bakmaktan kendilerini alamıyorlar. Onların aşkları o kadar samimi ve bir o kadar özel… Hikayesi mi? Gelin onlardan dinleyelim.

Magazin - 05.05.2008 13:49
BİRBİRİMİZİN ŞANSIYIZ
-Birbirinizi ilk olarak nerede gördünüz?
Eda Kosif: Ortak arkadaşlarımız vasıtası ile ilk olarak Sunset'de tanıştık ve sonrası geldi. Çok kısa sürede oldu her şey.

-İlk kıvılcım ne zaman çaktı?
Selim Kosif: Arkadaşlarımızla birlikte yemeğe çıktığımız Sunset'de oldu. Fakat daha sonra baş başa Anjelik'de yemeğe gittik. Orada Eda'ya farklı duygular hissettiğimi anladım.
E. Kosif: Birkaç buluşmadan ve birlikte baş başa yediğimiz yemekten sonra birbirimize gerçekten ne hissettiğimizi anladık.

-Ne kadar süre sonra evlenmeye karar verdiniz?
S. Kosif: Birlikteliğimizin 10. ayında evlendik. Birbirimize uygun olduğumuzu anladığımız anda daha fazla beklemenin bir anlamı olmadığını düşündük.

-O zaman yıldırım aşk diyebiliriz sizin aşkınıza?
S. Kosif: Evet, ben aradığım kişiyi bulduğuma inandım. Oysa evlilikten çok korkan bir insanımdır. Eda ile her gün görüşüyorduk. O güveni ve samimiyeti Eda'da hissettiğim anda tanıştığımızın ikinci ayı kendisine evlenme teklif ettim.

-Evlilik teklifinizi nerde ve nasıl yaptınız?
S. Kosif: Özel bir hazırlık yapmadım. O an ne hissediyorsam onu yaşarım. Bir akşam yine Sunset'de yemek yerken Eda'nın benim için doğru kişi olduğunu hissettim ve evlenme teklif ettim. Sunset'in o yüzden bizim için özel bir yeri vardır.
E. Kosif: Selim'in en çok sevdiğim özelliği doğal olması. Özel hazırlanmış bir masada olmadı evlilik teklifi. Yapacağı bir sürpriz için bir hafta önceden hazırlanmıyor ama gerçekten hissettiği an içinden gelenleri söyleyebilen biri. Gayet içten ve samimi bir şekilde bana evlenme teklif etti.

-Evlilik teklifini bekliyor muydunuz?
E. Kosif: Hayır beklemiyordum. Gayet sıradan bir gündü ve akşam yemeğe çıkmıştık. Dediğim gibi bir anda her şey gelişti. Yemeğimizi yerken Selim bana evlenme teklif etti.
S. Kosif: Ben o gün evlenme teklif edeceğimi bile kafamda önceden planlanmamıştım. Yani tek taş bir yüzük alayım, özel hazırlanayım durumu olmadı.

-Bu kadar kısa sürede teklif ettiğiniz sorunun cevabını da hemen alabildiniz mi?
S. Kosif: Hayır. Eda öncelikle ailesiyle görüşmek istedi ama biz zaten tanıştığımız günden beri hep bir arada olduk. Her günümüzü birlikte geçirdik.
E. Kosif: Belki herkes böyle düşünmeyebilir ama benim her zaman istediğim tek bir şey vardı; onayladığım kişiyi ailem mutlaka onaylar. Fakat ben ailemin de beni seven kişilerin de onayladığı biriyle birlikte olmak istedim. Ben Ispartalıyım ve ilkokula kadar da orada yaşadım. Anadolu'da yaşamış ve o kültürü almış biri olarak ailemin de kararı benim için çok önemliydi. Zaten Selim ve ailem tanıştılar. Tahmin ettiğim gibi birbirlerini de çok sevdiler.
Hürriyet
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: