Angelina Jolie yeni aşka yelken açtı!

2016 yılında ünlü aktör Brad Pitt ile evliliğini sonlandıran güzel oyuncu Angelina Jolie, İngiliz şarkıcı ve aktör Ed Skrein ile aşk yaşamaya başladı.

Dünya Magazin - 16.05.2018 13:08
Angelina Jolie yeni aşka yelken açtı!
42 yaşında olmasına rağmen fiziği ve güzelliğiyle herkesin beğenisini kazanan Angelina Jolie, 6 çocuğunun babası Brad Pitt'i unutarak yeni bir aşka yelken açtı.

Angelina Jolie'nin, 35 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve aktör Ed Skrein ile yakınlaştığı iddia edildi. Jolie'nin, genç müzisyenle Brad Pitt'i kıskandırmaya çalıştığı için birlikte olduğu da dedikodular arasında.

Boşanmanın ardından görülen velayet davasında çocuklar anneleri Angelina Jolie ile birlikte kalacak, ancak Pitt de çocuklarını görebilecek.

ABD medyasına göre ikili, çalıştıklarında ya da seyahate çıktıklarında çocukların bakımı konusunda da görüşüp anlaştı. Buna göre, Jolie çalışırken ya da seyahetteyken Pitt de çocukların bakımına yardımcı olacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Angelina Jolie, Brad Pitt

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz