Alp Kırşan'dan bebek müjdesi!

Azra Akın, Aslı Tandoğan, Siren Ertan'dan sonra bir bebek haberi de Alp Kırşan'dan geldi. Her fırsatta 2. çocuk isteklerini dile getiren Kırşan, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla eşinin 2. kez hamile olduğunu duyurdu.

Magazin - 27.06.2018 11:02
Alp Kırşan'dan bebek müjdesi!
Oğlu Efe'nin ikinci yaşında bir çocuk daha istediklerini dile getiren Alp Kırşan müjdeyi verdi. Ailesiyle birlikte Bodrum'daki evlerinde tatilde olan Alp Kırşan, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla eşinin 2. kez hamile olduğunu duyurdu.

Eşi Zeynep Dörtkardeşlerin karnının belirgin olduğu fotoğrafı "Biz bu fotoğrafta 9 kişiyiz" notuyla takipçilerine müjdeli haberi verdi.

Alp Kırşan ile Zeynep Dörtkardeşler Kırşan, ikinci çocuğun sinyallerini 2016 yılında verdikleri röportajlarında vermişlerdi.

Yine Bodrum'daki evlerinde yaptıkları röportajda Alp Kırşan "Zeynep iyi bir anne. Efe iki yaşına geldikten sonra ikinci çocuğu istiyoruz" sözleriyle ikinci çocuk isteklerini belirtmişti. Çiftin dediği gibi de oldu. Oğulları Efe 2 yaşına gelince 2. çocuğun müjdesini verdiler.


Alp Kırşan'ın takipçileri de bu müjdeli habere tebrik ve hayırlı olsun mesajları yağdırdı. Ailenin heyecanı ve neşesi Alp Kırşan'ın paylaştığı fotoğrafta net bir şekilde anlaşılıyordu. Bebeğin cinsiyeti ve kaç aylık olduğu ise merak konusu oldu.


İkinci bebek müjdesi

İkinci bebek müjdesi

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Alp Kırşan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz