Aleyna Tilki'den eleştirilere sert yanıt!

Aleyna Tilki, pijama giydiği için kendisini eleştirenlere sosyal medya hesabından sert sözlerle karşılık verdi.

Magazin - 10.11.2018 22:00
Aleyna Tilki'den eleştirilere sert yanıt!
Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde İtalya tatilinden paylaştığı fotoğraf ve videolarla gündem olmuştu. Genç şarkıcı, İtalya sokaklarında pijamayla dolaşınca eleştirilere maruz kalmıştı. Tilki, konuyla ilgili sessizliğini bozarak eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Aleyna Tilki, “Siz yataktan kalkmış en doğal halinizi inkar edip, olmadığınız ama içerisinde –mış gibi yaptığınız kişiliğinizi caddelerde sergilerken ayıp değil! Ama benim bazen ne giydiğimi düşünmeden de pijamayla sokağa çıkabilme rahatlığım ayıp! Öyleyse ben her an ayıp olmaya hazırım bu konuda" dedi ve ekledi:

"Gün gelir gerçek aşkı gözlerinde gördüğüm dilenciler gibi giyinirim. Gün gelir moda ikonu gibi giyinirim. Hepsi benim içimde mevcut. İçimde yapayalnız kalmış küçük dilenci kız da, o sahnelerde ışıldayan da benim. Eleştirerek prim, şov yapmayın. Şovu işi şov olanlara bırakın.”Aleyna Tilki tarzıyla şaşırttı!

Aleyna Tilki tarzıyla şaşırttı!Aleyna Tilki'den 'Evlenecem' espirisi!

Aleyna Tilki'den 'Evlenecem' espirisi!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Aleyna Tilki

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz