Ajda Pekkan moda sektörüne adım atıyor!

Süperstar Ajda Pekkan ilk kez kendi markasıyla moda sektörüne adım atıyor. Ajda Pekkan moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile basın toplantısı gerçekleştirerek merak edilenleri anlattı.

Magazin - 19.01.2018 17:07
Ajda Pekkan moda sektörüne adım atıyor!
Pop müziğin efsane ismi aynı zamanda bir stil ikonu olan Ajda Pekkan, kendi markasıyla moda sektörüne adım atıyor.


Ajda Pekkan, Avrupa'da dünya starlarına hazırladığı kıyafetlerle adını duyuran ve birçok ödüle layık görülen başarılı moda tasarımcısı Zeynep Kartal ile 25 parçalık özel bir koleksiyon hazırladı. Koleksiyon 17 Şubat'ta London Fashion Week'te özel bir defileyle ilk kez moda severlerin beğenisine sunulacak. Ajda Pekkan basın toplantısında şıklığını konuştururken; "İlk fikir aşamasından hazırlık sürecine kadar büyük heyecan duyarak kendi markamla ilk kez moda sektörüne adım atıyorum. Bu yola dünya starlarını giydiren Zeynep Kartal ile çıktım. Müzikten sonra hayatımdaki ikinci tutkum hep moda olmuştur. Bugüne kadar birçok teklif aldım ama bu olayın uluslararası platftormda olması işi daha cazipleştirdi. Bu şekilde ülkemi temsil etme fırsatı bulacağım. Londra Moda Hastası'na çok sayıda uluslararası basın mensubunun katılacağı bir organizasyonda özel bir defileyle Türk kadınını dünyaya tanıtma fikri beni motive ediyor . Sevgili Zeynep bugüne kadar bu işi çoık başarılı bir şekilde yerine getirmiş, birçok ödül almış, çok değerli bir modacıdır. Aramızda çok güzel bir sinerji yakaladık.Bu nedenle Ajda Pekkan ismini modaya taşırken ilk adımı Ajda Pekkan BY Zeynep Kartal adı altında atmayı tercih ettim." dedi. Süperstar Ajda Pekkan moda anlayışını, "Kendimi kendim gibi hissedebildiğim şey ne ise, moda benim için odur." diyerek ifade etti.


Moda tasarımcısı Zeynep Kartal, Ajda Pekkan'ın övgü dolu sözleri bittikten sonra konuşmaya, "Ben işimi yapmaya başladığımdan beri hiç 'kendine modacı' olmadım. İlk günden beri hayalim buydu ve Allah'ıma çok şükür bu hayalim gerçekleşiyor. Ben ülkemi temsil etmenin misyonuyla daima hareket ettim.


Bu düşünceyle yola çıktığınızda ülkenizi temsil etmek için, kendi değerlerinizi anlatmak için, bu ülkenin binlerce yıllık tarihine dayanan ama aynı zamanda modern; kendi kültürüne bağlı ve aynı zamanda ilerici olduğunu gösterebilecek bir isim aradığımızda Ajda Pekkan'dan daha iyi bir isim bulmamız mümkün mü?Ajda Pekkan ile olan iş birliğimizn de bu misyonun en güzel örneklerinden biri olacak. Çünkü tam olarak bir Türk kadınını, Türkiye değerlerini, bize özgü olanı ve yerli ve milli olanı temsil ediyor. Ajda Pekkan, güzelliği, enerjisi, kariyerindeki başarısı ve her zaman moda stili ile tartışmasız bir stil ikonu... Ajda Pekkan ile bu projeye imza atmaktan kıvanç duyuyorum." açıklamasında bulundu.

Zeynep Kartal koleksiyon hakkında ipuçları vererek devam etti. Kartal, "Ajda Pekkan'ın cool kadın çizgisinden, albümlerinden, geçmişten günümüze sergilediği hayat tarzından ilham alarak 25 parçalık bir koleksiyon çıkarttık." dedi. Feminen, özenli işçilik ve zarif fotmlı tasarımlara imza atılmış.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz