Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 05.02.2006 21:55

YEŞİM SALKIM’IN DÜĞÜNÜ!

Hakan Uzan'la yaptığı görkemli evlilikten boşandıktan sonra "çöplüğüme geri döndüm" diyen, daha sonra yeni bir evlilik denemesi yapan ve yine boşanan Yeşim Salkım, önceki gecce İlker İnanoğlu ile evlenerek Gönül Yazar'ın rekorunu kırmaya aday olduğunu gösterdi!

Ama yine mutlu olamadı.. Bela bu kızın başından hiç eksik olmuyor nedense.. Evlendiği gecce, evine giren hırsızlar 2,5 milyon dolarlık mücevherleri alıp kaçtılar...

Yeşim Salkım ve İlker İnanoğlu'nun sadece çok özel dostlarının katıldığı düğün geccesi oldu hırsızlık olayı.. Bu hırsızlarda çok acımasız.. Keşke, Yeşim-İlker çiftinin balayına gitmelerini bekleselerdi! İnsanların mutlulukları kursaklarında kaldı.. 2,5 milyon dolar'dan bahsediyoruz.. Az para değil..

Neyse biz gelelim sadece çok özel konukların katıldığı düğün geccesine.. İlker İnanoğlu'nun çok değerli babası, ağabeyimiz Türker İnanoğlu'nun bile katılmadığını göz önüne alırsak "özel dostlar"ın durumu vahim demektir. Türker İnanoğlu, uzun yıllar Amerika'da yaşayan oğlu İlker İnanoğlu'nun Yeşim Salkım'la evlenmesini asla tasvip etmedi..

Bu evliliğin olmaması için elinden geleni yaptı. Hatta, çok yakın dostu olan Zafer Mutlu'nun Vatan gazetesinde "lanetli kadın" diye haberler bile çıktı ama "aşk!" bu! Kimse önüne geçemedi..

İlker İnanoğlu'nun en yakın dostu olan Redroom'un ve Miami'deki çok özel kulüplerin sahibi olan Gökhan Yüzbaşıoğlu bile düğüne davetli değildi.

Oysa, o Gökhan Yüzbaşıoğlu, Güzide Duran-Moris Kohen aşkı patladığında İlker İnanoğlu'na sahip çıkmış, yanından hiç ayrılmamış, Yeşim Salkım aşkının organizasyonunda en büyük rolü oynamıştı.. Güzide Duran'ın kazığı karşısında bunalıma giren dostu İlker İnanoğlu için elinden geleni yapmış, gazetecileri arayarak haberlerin çıkmasını sağlamıştı. Sadece İlker'in moralini düzeltmek içindi tüm bunlar..

Babasının ve en yakın dostunun bile katılmadığı düğün geccesi, hırsızlar Yeşim Salkım'ın evine girip 2,5 milyon dolar değerindeki mücevherleri çaldılar!

Divan Kuruçeşme'de basına kapalı gerçekleştirilen düğüne Mehmet Barlas, eski büyükelçi Cem Duna ve eşi, Oya Başar, Çiğdem Simavi, Gündüz Gedikoğlu ve eşi, Selma Türkeş, Alinur Velidedeoğlu, Tayfun Uzunova ve eşi, Erol Tezman ve eşi gibi isimler katılmış.. Herhalde gizli düğündeki tek gazeteci Mehmet Barlas'tı.. O da, özel geceyi çok güzel kaleme almış..

Usta gazeteci Barlas, Yeşim Salkım'ın gelinliğini, 2002'te Oscar alan Halle Berry'nin kostümünü diken Lübnanlı modacı Elia Saab'ın diktiğini bile öğrenmiş..

Yeşim ve İlker İnanoğlu çiftine mutluluklar diliyorum..

OKAN ÇOK İYİYDİ

Okan Bayülgen'in "Televizyon Makinesı" için geçen hafta yaptığımız eleştiri, bu hafta düzeltildi.. Okan Bayülgen, ilk etapta aldığı tüm konuklarını Erol Köse dışında tüm program süresince yayında tuttu.. Böyle olunca konuklar 3-5 laf edebildi. Bizde çok zevk aldık.

Hande Yener, canlı peformans söylediği şarkılarla gerçekten profesyonel olduğunu belli etti.. Ben bugüne kadar hiçbir sanatçının canlı söylediğini görmedim.. Okan Bayülgen'in o haraketli ortamında canlı söylemek her babayiğidin harcı değildir. Aferin Hande Yener'e.. Son birkaç yıldır tipini ve sesini öyle değiştirdi ve geliştirdi ki başardığını ispatladı.

Keşke aynı şeyi Asena'da yapsaydı ve saçmalamak yerine sadece göbek atsaydı!

Programda sadece Cenk&Erdem ikilisi zayıf kaldı.. Ne dediler, ne espri yaptılar hiç anlamadık!

Okan Bayülgen'in yaptığı program Türkiye standartları üstündeydi.. Gerçek anlamda bir şovdu.. Ama Asena'nın, "talk-show yapmak için akıllı olmaya gerek yok" lafı havada kaldı!

Okan bu hızla giderse, yakında programa çıkmamış ünlü-ünsüz kimse kalmayacak...
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz