Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 14.10.2001 13:45

MUAZZEZ ERSOY’UN TUVALETİ VE YATAK ODASI DA AYRIYDI! BOŞANMASI NORMAL! KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI

Bence nazar değdi! Yok yok reklam da olabilir!
Baksanıza Muazzez Ersoy DMC müzik şirketine transfer olmuş. Belki o yüzden boşanıyordur. Daha çok konuşulması lazım. Artık tüm sanatçılar bu tip sansasyonel reklam çalışmaları yapıyorlar. Muazzez de bunlara uymuş olabilir! Yok canım daha neler, ne alakası var! Bence Muazzez Ersoy entresan bir kadın. Kocası İsmet’le banyo-tuvaletleri bile ayrıydı. Allah bilir yatak odaları da ayrıydı herhalde. O yüzden de boşanıyor olabilirler!

Evet, haftaiçi Muazzez Ersoy’la kocası İsmet Özhan’ın Abant’taki mutluluk görüntülerini uzun uzun izledik. Demek ki sahteymiş! O görüntülerdeki karı-koca hemen boşanabilir mi? Demek ki, sanatçıların çoğu böyle sahte görüntüler veriyorlar, izleyicilerini, hayranlarını kandırıyorlar. Bugün bile haftalık gazetelerde hala ‘aman nazar değmesin, bir yastıkta kocasınlar’ gibi haberler var. Yani kimse Muazzez Ersoy’la İsmet Özhan’ın boşanabileceğini düşünmüyor.

Ama açıklama Ersoy’dan geliyor ve kocasının haberi yok. Kocası boşanma haberini önce gecce.com’dan öğreniyor, sonra diğer basından.. Şok geçiriyor ve ‘onu hiç aldatmadım’ diyor. Acaba öyle bir aldatma konusu, kıskançlık mı bu ilişkiyi bitirdi. Zamanında jigololukla suçlanan ve bu iddiaları kabul etmeyen İsmet Özhan’ın başka bir aşkı mı vardı? 4 aylık eşi Muazzez Ersoy’u başka biriyle mi aldatmıştı?

İşin başka bir boyutu da, klibinde tanıştığı İsmet Özhan’la evlenmek gibi bir ani çılgınlık yapan Ersoy’un, ani boşanması da sürpriz olmamalı! Normal bence.. Hele hele Muazzez’in kendi tuvaletine kocasını bile sokmaması akla gelirse, normal bir boşanma gibi görüyorum. Belki de geç kalınmış bile olabilir.

Tuvaletlerin bile ayrı olduğu bir karı koca ilişkisinde yataklar niye ayrı olmasın? diye düşünenlerde olabilir. Belki de öyle olmuştur. Ayrı tuvaletler, ayrı yatak odaları! O zaman İsmet de yukarıda söylendiği gibi başka biriyle olmuş olabilir. Böyle olunca da Muazzez delirmiştir. Delirince de ‘hadi lan, boşanalım’ demiştir.

Bunlar sanat camiasında olan çok doğal evlilikler ve boşanmalar. Hiç şaşırmamak lazım.

Geçen gecce Etiler’de dolaşıyorum, baktım Nispet’de Arto yok. Rober Hatemo başlamış. Arto başka bir mekanda çalışıyormuş. Bu entresan gelişmeyi incelediğimde Arto’nun artık müşterileri bezdirdiğini, şampanya açtırmayanı ağzına doladığını ve babalardan birine yanlış yaptığını öğrendim. Şarkı isteyen bir babaya, ‘bana emir veremezsiniz’ gibi bir laf etmiş! Ondan sonra da mekan değiştirmek zorunda kalmış!

Gelelim şimdi kışlık mekanlara;
Şamdan, her zaman ki gibi in.. Ama bazen Şamdancılar da şaşırıyor ve kalabalıkta hatalar yapabiliyor. Emre Ergani Mehmet Tuna ile ortak oldu ama duyduğuma göre hanımlar iyi anlaşamıyormuş. Yani Şehnaz ile Elif kavgalıymış! Neyin kavgasıysa bu anlayamadım.

Emre Ergani, Murat Evliyaoğlu ile birlikte Süzer Plaza’nın içinde Havana’yı açacaklar.

İzzet Çapa’nın People’ı, şu sıralar en popüler mekanların başında geliyor. Yine İzzet Çapa’ya ait olan Çingene çok konuşulan mekanlar arasında. Henüz gidemedim. Harbiye’de Vodka-Cat Walk tüm hızıyla sürüyor.

Laila’nın sahibi Şefik Öztek şu sıralar Kaya Çilingiroğlu ile çok sıkı fıkı! Geçenlerde Serdar Bilgili ile oturuyorlardı. Acaba dedim, şu anda People’ın mülk sahibi olan Serdar Bilgili ile ne işleri olabilir?

Tepebaşı’nda Nu Pera işleri büyüttü. Onlar işleri büyütünce hemen yanındaki Saray Pavyonu’nu da Rıza-Levent Büyükuğur kardeşler kiraladı.

Geçtiğimiz yaz sezonu büyük umutlarla açılan Chinawhite da durumlar şöyle. Yazlık Chinawhite’dan ayrılan Fehmi Zorlu ile Ali Kemali, Etiler’deki Dip’i kiraladılar.

Garden 74’ün sahibi Kemal Kurçer’den henüz bir ses seda yok, bekliyoruz.

Cenk Eren Polo 13’te, Kenan Doğulu ise Spica’da harikalar yaratıyormuş. İkisine de gidip, bakacağım. Hem de yanıma Ahmet Vardar’ı da alacağım. Ahmet ağbi ile beraber gecce alemini çok ince ayrıntısına kadar izleyip yazacağız...

Gecce alemini, gecce.com’dan izleyeceksiniz.. İyi Pazarlar...
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz