Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 22.09.2004 11:05

GAY ÜNLÜLER!

Eskiden ünlü olma yolunda ilerleyen, ünlü olan bayan sanatçılarımız için "para karşılığı, hediye karşılığı seks yapıyor" haberleri çıkardı. Çok eskiden.. Çiçek içinde pırlanta taşlar, eve gönderilen pahalı hediyeler, ev-araba almalar, senet-sepet ödemeler.. Hep bunlar haber olurdu.

Şimdi bakıyorum da bayan sanatçılarla ilgili dedikodular bitti, erkeklere geçildi.. "Şu sanatçı gay'miş, Bu erkek sanatçı şu erkek sanatçıyla yaşıyormuş" gibi haberler çıkıyor.

Mesela bugün, Zeynep Beşerler sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu için "gay değil" demiş! Şimdi Kenan İmirzalıoğlu gibi bir yakışıklı çocuğu gay olarak düşünebiliyor musunuz? Peki, Zeynep Beşerler onun adına neden böyle bir açıklama yapma gereği duyuyor? "Kenan gay değil".. "Bu dedikoduları biliyorum. Bunlar tamamen asılsız ve kendini bilmez insanların ortaya attığı saçma sapan şeyler".. Böyle demiş Zeynep Beşerler, Kenan İmirzalıoğlu'nun gay dedikoduları için.. Neredeyse, "bilmem hangi ünlü yönetmen erkekle aşk yaşadığı konuşuluyor ama yalan" diyecek.. Dedikodu, dedikodudur. Konuşulan dedikoduya cevap verilince konu dedikodu olmaktan çıkar! Bir de hakkında gay dedikodusu çıkan erkekler değil de, neden kadınlar erkekleri için açıklama yapıyor hiç anlamıyorum.

Aynı şey Tarkan için yapıldı. Aynı şey Özcan Deniz için yapıldı. Hatta ikisi içinde türlü senaryolar uretildi. Doğru-yanlış bilemem. O tarafını tartışmıyorum. Aslında gerekirse tartışırım ama beni düşündüren, ünlü kadınların seks hayatının pabucunun dama atılması. Daha sayabileceğim bir çok ünlü erkek var, gay dedikodusu olan! Dolu.. Herhalde, bunlar yavaş yavaş yazılmaya başlanacak. Şimdi sıra da Alişan var mesela..

Delikanlılığın kitabını yazan çocuk.. Ama şimdi dizideki oynadığı rolden dolayı ailesi bile küsmüş! Neden çünkü "Yumuşak Alişan" olmuş.. Ya yönetmenler çok akıllı ya da bizim çocuklar çok aptal.. Çoğu zamanda haklarında çıkan "gay" dedikodualarına zemini kendileri hazırlıyorlar. Sonra da sevgililerin yaptığı açıklamaları sırıtarak dinliyorlar!

Entresan bir dünyada yaşıyoruz. Şimdi moda gay ünlüler.. Bakalım daha kimlerin adı anılmaya ve yazılmaya başlanacak.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(2 Yorum Yapıldı)

Misafir(bir dost) herkes kimin ne olduğunu biliyor. saklayan saklar yaşayan yaşar...

03.04.2011 17:29:19

Misafir(dogrucu) aynen

12.06.2013 19:11:02
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz