"Evleri ayırmadılar!"

Boşanıyorlar mı? Beren Saat bugün ne paylaştı? Evleri ayırdılar mı? Beren Saat, Kenan Doğulu'nun konserine gitti mi? sorular, haberler, iddialar...

Röportaj

Günlerdir Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin arasında ne olduğu merak ediliyor. Her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Kenan Doğulu, geçtiğimiz günlerde verdiği konser sonrası yaptığı açıklamada iddiaların yalan olduğunu söylemişti. Sonrasında Beren Saat, Instagram sayfasından düğün fotoğraflarını kaldırmış ve ayrılık dedikoduları yeniden alevlenmiş, Beren Saat, ilerleyen günlerde Kenan Doğulu'nun Instagram paylaşımlarına kalp emojisi koyarak kafaları tamamen karıştırmıştı.


Kenan Doğulu'nun özel hayatı hakkında açıklama yapmaktan hoşlanmadığını biliyoruz ama ben yine de kendisine çıkan haberler hakkında bir kaç soru sormak istedim, aradım ama ulaşamadım.

Son olarak menajerini aradım, kendisi bir sağlık sorunu ile ilgilendiği için çok konuşamadık, açıklama yapmasının da doğru olmadığını düşünüyor.

Boşanma iddialarını sorduğumda, "Kenan Doğulu, kendisi 'Öyle bir şey yok' demişti. Şu an onların yaşadığı ve çıkan haberlerin birbiriyle alakası yok." cevabını verdi.

Evleri ayırdıkları iddia edildiğini hatırlatınca ise, kesin bir dille "Ayrılmadılar, birlikteler" dedi.

Yukarıda yazdığım gibi çok uzun konuşamadık ama ifadeleri çok netti. Kenan Doğulu cephesinden yine ayrılığı yalanlayan bir açıklama gelmiş oldu.

Beren Saat de eşi Kenan Doğulu gibi bu zamana kadar özel hayatı hakkında açıklama yapmaktan kaçındı, konuşmamayı tercih etti. Ama ben güzel oyuncunun zamanla çıkan haberlerden bunalıp bir açıklama yapmasını bekliyorum. Çünkü Saat, konuşmadığı sürece bu haberlerin, iddiaların ardı arkası kesilmeyecek gibi duruyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: