Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 14.09.2003 09:22

SADECE GÜLBEN'İN KASEDİ Mİ VAR?

Asena'nın çıplak fotoğrafları derken, karşımıza 14 yıllık Gülben Ergen kaseti çıktı! Herhalde şimdi Asena Allah'a şükrediyor ve 'en azından benim sadece çıplak fotoğraflarım var. Bak Gülben'in seks kasedi varmış, şükürler olsun yarabbim' diyordur!
Başka sanatçı, solistaltı, manken kızlarımızda şimdi, 'acaba benim kasedim var mı?' diye dert yanıyordur! Bazıları da 'Ben de şununla oldum, o da biraz sapık ruhluydu. Acaba beni de kasede çekmiş midir?' diye meraklanıyordur!
Hep yazıyorum, şu anda televizyonlarda izlediğiniz çoğu sanatçı(!) kızımız, bu tip olayları yaşıyorlar. Alakasız zamanlarda, alakasız insanlarla birlikte oluyorlar. Hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz insanlarla! O televizyonlarda görüp beğendiğiniz seks abidesi, güzeller güzeli sanatçı(!) kızlarımız, öyle tiplerle oluyorlar ki, şaşarsınız! İşte Gülben Ergen ve İlyas Atak! Bu güzel bir örnek değil mi? Gencecik, güzel bir kız ve yaşlı, sakallı, tavernacı bir adam! Daha bunun gibi bir çok örnek sayabilirim size. O zaman, yani gençlik yıllarında afedersiniz ama her boku yiyen kızlar, Türkiye gibi bir ülkede kolay elde edilen şöhret sonrasında ünlü olunca, birer birer patlıyorlar! yani, geçmişlerinde yaşadıkları bir bir ortaya çıkıyor. Hep ne diyoruz; gerçeklerden kaçamazsınız, bir gün mutlaka sizi bulur.
Özel televizyonlardaki dizi furyası sayesinde, kendisininde anlam vermediği şekilde biranda ünlenen, hayranları oluşan kızlar hemen havaya giriyor. Çoğu, böyle bir şöhreti rüyalarında bile göremeyeceği için, bulunduğu yere gelene kadar hayatına hiç dikkat etmiyor, nerede sabah, orada akşam yaşıyor! Genç, güzel, taşradan gelmiş. Bir-iki tanıdık sayesinde, bir-iki yönetmen, şarkıcı, tavernacı ile tanışmış. Ondan sonra da şöhretin bedelini tanıştıklarına ödemiş! Ama iş, o faturayı ödemekle kalmıyor. İş, bir dizi uğruna 'gözümü kaparım, vazifemi yaparım'la olmuyor. 'Şöhret olmam lazım, Hülya gibi olmam lazım. Benim ondan neyim eksik. O da yapmıştır, bu da yapmıştır. Ben yapsam ne olur. Kim nereden bilecek. Allah ile benim aramda' mantığı, hırs, ihtiras, birilerinden intikam alma, power, para, şan-şöhret ağır basıyor. Sonra.. Sonrası malum..
Şu anda televizyonlardaki dizilerde görüp beğendiğiniz bir çok kızımız aynı yollardan geçti. Ben izlerken şaşıyorum, 'Vay be, bu kız da dizi oyuncusu olmuş' diyorum. Hemen dizinin yapımcısı kim ona bakıyorum. Ya da başrol oyuncusu? Bir tanıdık lazım ya. Bir aracı. Bir şekilde o aracılar, satıcı ile alıcıyı buluyor, buluşturuyor. O konuda entresan bir camia var. Ben çözemedim ama dediğim gibi eskiden tanıdığım, ne olduğunu çok iyi bildiğim kızlar, bir bakıyorum en iyi dizide rol almış, en iyi programa sunucu olmuş!
Tabii yanlış anlaşılmasın sakın. Genelleme yapmıyorum. Kimse üzerine alınmasın. Ben bir analiz yapmaya çalışıyorum. Yoksa televizyonlarda işini çok ciddi, çok profesyonelce yapan, yüzlerce genç kızımız, sanatçı, manken arkadaşlarımız var. İşi polemik haline getirmeyin lütfen.
Konu nereden nereye geldi. Dün bütün gazetelerde Gülben Ergen'in seks kaseti manşetti. Olayı herkes özel olarak açıklamış! Ama baktımda kimse işin adli yönüne, bu tip kasetleri çekenlerin, çoğaltanların peşine düşmemiş. Olay 'Uzanlar' olayı değil ki! Tamam anladık. Uzanlar'ın üzerine gidiliyor. Böyle de bir kaset yakalandı, takip ediliyor ama kasedi çeken kim? Ve onun hakkında nasıl bir işlem yapılmış, işte o yazılmıyor! Kasetteki yer belli, yataktakiler belli. Eee, çeken de bellidir o zaman. Olay Gülben Ergen'in seks kasedi değil ki. En baba ünlülerin, işadamlarının, patronların daha ne kasetleri var kasalarda saklı! Daha geçen gün, çok ünlü bir işadamının kasedi geldi kulağımıza. Erkek erkeğe! Daha niceleri var böyle. Olay Gülben Ergen seks kasedi değil. Olay, kasetleri çekenlerin, çoğaltanların, satanların yakalanması olmalı. Çünkü, gizli kamera, şantaj, seks, para, şöhret, hırs, power bu ülkede devam edecek. Çünkü seviyoruz. Çünkü sistem buna müsait. Yüzlerce özel kanal, yüzlerce şöhret ister. Kimisi çıkar, kimisi iner. Kimisi ağa takılır, kimisi perişan olur, kimisi kendini kandırır, kimisi kendini birşey sanar. Ama, birgün yaptıklarını mutlaka öder..
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz