Siz kendi pisliklerinizde boğulun!

Biz ne hale geldik yazıklar olsun herkese! En adi en şerefsiz yorumlar yapılabiliyor.

Hayattan

Türkiye'min yetiştirdiği değerlere, imanımızın, inancımızın önderi Peygamberimize, bu vatanı bizlere armağan eden Atatürk'ümüze Türkiye'min yaşadığı tüm olumsuzluklara dik duran dünyaya Türk'ün başını eğdirmeyen Cumhurbaşkanımıza hakaretler ediliyor.

11 gencecik canın öldüğü uçak kazasına "biraz da zenginlerin canı yansın" diyerek sosyal medyadan iğrenç yorum yapan şerefsiz, insanlık, ahlak yoksunları soruyorum siz kimsiniz?

Nesiniz?

Siz insan mısınız?

Bu nasıl bir vicdan, bu nasıl bir cehalet?

Hazımsızlık, kötülük damarlarınızda kan yerine akıyor. Allah kahretsin sizin gibi insan müsveddelerini! Sizin gibi düşünenlerle aynı havayı teneffüs etmek bile onurlu, şerefli insanların midesini bulandırıyor.

Kötülükle beslenen pislikler saklanmayın gizli profillere çıkın ortaya. O pis suratınıza insan olanlar tükürsün! Bereket ki biz çok güçlü büyük bir ülkeyiz. Türk milletinin sağ duyusu her zaman galip gelmiştir. Siz kendi pisliklerinizde, günah çukurlarınızda boğulun... Sevgiyle.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: