Kamuran Akdemir
Tüm yazıları GÖZLEM Kamuran Akdemir kamuranakdemir@gecce.com
07.12.2017 14:53

Deniz Akkaya mı, Demet Şener mi?

Deniz Akkaya ve Demet Şener’in yeni sezonda, stil danışmanlığına çıktığı programlar gündüz kuşaklarını süslerken, kadınların ne giyeceğim derdine de bir çözüm üretiyor. Peki hangi program daha çok izlenecek?

Bu aralar mankenlerin bol bol modanın içinde nabzını tuttuğu dönemler ve bu televizyon programları ile de daha çok revaçta. Kıyafetsiz kadın yoktur, kombinin yaratamayan kadın vardır. Bunu fark eden yapımcılar yıllardır kadınların sorunu olan bu konuyu programlara çevirerek, -herkesin de tercih edemeyeceği önerilerle- yeni bir akım başlattılar. Geçtiğimiz yıl çok fazla izlenen programların jürileri bu yıl en iddialı mankenlerden oluşunca önerilerini dikkate almamak imkânsız. Henüz yeni başlayan bu programlarda bakalım hangi manken jüri daha çok ön plana çıkacak! Storyleri ve paylaşımları ile sürekli ilgi odağı olan Deniz Akkaya mı, yaptığı sporlar ile her daim fit olan Demet Şener mi?

SEN FATİHA OKUMAZSAN, RUHUNA FATİHA OKURLAR

Nur Yerlitaş, Itır Esen… Şehitlere yaptıkları saygısızlıkla ön plana çıkan isimlerden birkaçı. Halk her şeyi affediyor da konu can damarımız olunca tepkisiz kalamıyoruz. Şehitlerimiz; bizim ülkemizi bunca yıldır koruyan kahramanlarımız. Hala kendi topraklarımızda nefes alıyor oluşumuzu borçlu olduğumuz fidanlar. Daha hayatlarının baharında nereden geldiği belli olmayan ölümle, ailelerini dinmek bilmeyen, ömürlük bir ateşle yakan canlar. Biz ne yapsak haklarını nasıl öderiz derken birilerinin çıkıp onlara söz söylemelerine hiçbirimizin tahammülü yok. Halk her şeyi unutur da bunları ne unutur ne de affeder. Siz Fatiha okumazsanız, sizin ruhunuza Fatiha okunur. Evet, Tuncel Kurtiz’in de dediği gibi kimileri öldürür sevdiğini… Ölüm sadece eceli gelenler için değil bazen ecelini kendi seçenler için de gelir.
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz