Altan Gördüm, Vahide Gördüm'le beraber rol alacak mı?

Usta oyuncu Altan Gördüm Beni Böyle Sev ekibinin verdiği mangal partisine kızı Alize'yle beraber katıldı. Oldukça keyifli dakikaların yaşandığı ortamda Altan Gördüm kameralar karşısına geçti ve soruları yanıtladı. Tatildeyken bir kaç magazincinin kızıyla beraber olduğu halde başka şekilde haberlerde lanse etmesine tepki gösterdi. Gerçek hayatta Beni Böyle Sev dizisindeki karakterinin tam tersi bir baba olduğunu söyleyen Gördüm, kızının her zaman fikirlerine ve düşüncelerine önem verdiğini, onun hayatına bir yere kadar müdahale ettiğini söyledi. Eski eşi Vahide Gördüm'le aynı projede yer alacağı müjdesini verdi.

Muhteşem Yüzyıl'dan Meryem Uzerli'nin ayrılmasından sonra Vahide Gördüm'ün geçmesiyle ilgili olarak; "2,5 yıldan bu yana oturmuş bir proje ve oturmuş bir karakter var. Fakat Vahide iyi oyunculuğuyla bu dezavantajı avantaja çevireceğini düşünüyorum. Zaman geçtikçe alışılacaktır" şeklinde konuştu.

Son olarak yapılan uyuşturucu operasyonunda bazı ünlü şarkıcı ve oyuncuların gözaltına alınmasıyla iligili olarak ta; "Kurmaca olduğu söylendi. Zamanlaması ve Gezi Parkı'na katılan ünlülerin gözaltına alınması da ilginç tabii. Ayrıca teşhir edilmeleri de son derece yanlış. Temel olarak suçu ispatlanana kadar herkes suçsuzdur. Şimdi gözaltına alındı deyip, fotoğraflanıp teşhir edilince halkımız aa bunlar bunu yapmış, bunlar şunu yapmış. Bırakın sadece uyuşturucudan gözaltına alınmayı katil damgası yiyorsunuz. Rüşvetçi damgası yiyorsunuz. Kimi zaman tecavüzcü damgasını yiyorsunuz" dedi.

Haber/Kamera: Eyuphan KURTÇU
eyup@gecce.com

13.08.2013 02:14

YORUMLAR

(5 Yorum Yapıldı)

Misafir(müge) yaa bekle alışılcak hayal kuruyor resmen

13.08.2013 02:56:11

Misafir(sibel) Alisilmasa bile muhtesem yuzyil yine de izlenir bence

13.08.2013 09:15:16

Misafir(gzm) Hürrem'in üzerinden gitmezler çünkü kimse görmek istemiyor.nurbanu üzerinden gidilcek gibi.

13.08.2013 14:54:47

Misafir(selma) bu altan gördümde alem kadına denilmedik şey kalmadı ünlüsüne ünsüzüne kadar herkes yerin dibine soktu ama haklıydık vahide gördüm çok komik duruma düştü yazık oldu.

13.08.2013 14:55:50

Misafir(sinem) bir altan gördüm vahideyi begendi alkış :D validemi deseydim

13.08.2013 18:42:33
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz