GECCE MOBİL UYGULAMALARI

GECCE IPHONE UYGULAMASI

gecce.com her an cebinizde!

Iphone’nuza uygulamayı indirin, gecce.com’u anında izleyin, magazin gündemini her an her yerde gecce.com’la takip edin. Dünyanın neresinde olursanız olun bundan sonra gecce.com’u, Iphone’nuzdan canlı olarak izleyeceksiniz. Bu uygulama ile gecce.com sitesinin tüm içeriğine ulaşıp manşetler arasında gezinecek, haberleri okuyacak, yorum yazacak ve sevdiğiniz köşe yazarlarına da erişeceksiniz. Alışkanlık haline gelen, Türkiye'nin magazin portalı gecce.com artık her an yanınızda olacak. En güncel haberleri, en sevdiğiniz köşe yazarlarını, mekanları, gecce hayatını, en son dedikoduları, kim kiminle, nerede ne yapmış konularını, foto ve video galerileri, kısaca her şeyi anında canlı olarak iphone’nuzdan keyifle takip edebileceksiniz. İnternetin rakipsiz magazin portalı gecce.com’la, iphone’nuzla birlikte her an her yerde hayatınıza keyif katacaksınız..

iTunes App Store’dan indir

GECCE ANDROID UYGULAMASI

gecce.com her an cebinizde!

Gecce.com’a ulaşmanız artık daha da kolay. Bu uygulama ile GECCE.com’un tüm içeriğine anında ulaşacak, en özel magazin haberleri ve gündeme dair en önemli gelişmelerden anında haberdar olacaksınız.

Magazinden spora, gündemden yaşama, sinemadan ünlülerin en özel anlarına, dizilerden show programlarına, müzikten modayla ilgili bilgilere ve en iyi restoranlarla ilgili en geniş ve doğru haberlere ulaşacak, en güzel ve renkli videoları HD kalitede izleyecek, fotoğraflar arasında gezinirken kendizini kaybedeceksiniz.

Hemen android telefonunuzdan GECCE.com uygulamasını indirin, dünyanın neresinde olursanız olun 7/24 her şeyden haberdar olun.

Google Play Store’dan indir