• 23 MAYIS Pazartesi 21:21
  • HV

Burcu Özberk hakkındaki aşk haberlerine isyan etti!

Şimdilerde 'Aşk Mantık İntikam' adlı dizide başrol oynayan geçtiğimiz akşam Etiler'de bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Son olarak Sarp Şardan ile yollarını ayırdığı iddialarıyla gündem olan güzel oyuncu, hakkında çıkan aşk haberlerine açıklık getirdi.

Burcu Özberk hakkındaki aşk haberlerine isyan etti!
MAGAZİN
Yayın Tarihi : 25-03-2022 10:55
Oyunculuk performası kadar özel hayatıyla da magazin gündeminden düşmeyen Burcu Özberk, geçtiğimiz akşam Etiler Di Mario adlı mekan çıkışı görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden oyuncu, rol aldığı dizinin final yapacak olmasıyla ilgili soruya da cevap verdi.

Özberk “Güzel bir sezon geçirdik. Onun mutluluğuyla, uzun bir iş yapmanın mutluluğuyla yaza hazırlanıyoruz. Güzel bir set, çok güzel bir ekipti. Çok mutlu çalıştık. İş biterken de herkesin birbirine sarılarak bu işi bitirmesi de çok önemlidir. O yüzden o insanlarla tekrar tekrar çalışmak istediğim için bir hüzün var ama 42 bölüm bir iş çekmenin de gururu var. Tatlı duygular hepsi bir arada yaşanıyor” dedi.

Özberk, muhabirlerin “Geçtiğimiz gün Instagram'da yayınladığınız hikayede rol arkadaşınız İlhan Şen size 'aşkım' diye seslendi. Aşk haberleri çıktı, neler söylemek istersiniz?” sorusuna yanıt verdi.

"SEVGİLİM OLURSA SÖYLERİM"
Güzel oyuncu, “İlhan benim çok yakın arkadaşım, Sarp Şardan ile de ayrılık haberleri çıkmış ama hiç birlikte olmadık ki. Geçtiğimiz aylarda da Serkay Tütüncü ile çıktı, mesela Murat Kazancıoğlu arkadaşım birazdan onunla görüşeceğim ama o da arkadaşım. Sevgilim olursa söylerim zaten size” ifadelerini kullandı.