ASTROLOJİ

  21 Nisan - 21 Mayıs
  BOĞA Burcu (TAURUS)

  Venüs retrosu sürüyor

  Kasım ayının sizin açınızdan şüphesiz en önemli astrolojik etkisi artık oldukça meşhur olup bilinen tanıdık Venüs retrosu ancak ayın hemen başından itibaren retro artık farklı bir burçta sürüyor, 16 Kasım’a kadar hayatınızın kâh yavaş, kâh kontrolsüz ve dağınık temposuna bir şekilde ayak uydurmalısınız ama Ekim ayındaki retroya göre işiniz biraz daha kolay. Bu kez bire bir ilişkiler, evlilik, birliktelik alanında değil daha çok gündelik yaşamınızdaki, iş ve çalışma ortamınızdaki ilişkilerden yana vurucu olabilir, denge ve uyumu korumak biraz daha zahmet gerektirebilir. 6 Kasım’dan itibaren Uranüs burcunuzdan kısa bir süreliğine ayrılıyor, 6 Mart 2019’a kadar bir ara geçiş süreci diyebiliriz, zira 6 Mart’ta yine burcunuzda ve de bu kez artık oldukça sağlam şekilde kalacak. Bu geçiş sürecinde özellikle manevi, spiritüel, mistik konularda yepyeni, sıradışı açılımlar yapmanız mümkün, sizin kontrolünüz dışında hayat inişli çıkışlı giderken siz biraz daha geriden, manevi düzlemden bu hareketliliğin tanığı olabilirsiniz. 7 Kasım’da karşıt burcunuzdaki yeni ay yepyeni bir ilişkiye ya da ilişkinizde yeni bir döneme göz kırpıyor. 8 Kasım’da Jüpiter yeni bir yıllık transitine geçiyor, ortaklı işler, ortak maddi konular, iş ve para konularında şans size gülüyor. 22’sinden itibaren ise daha hırslı, mücadeleci bir tablo çizebilirsiniz. Bu ay bir de Merkür retrosu var, 16’sından itibaren bu mücadeleci tabloda iletişime dikkat etmeniz, daha serinkanlı olmanız gerekiyor, onu da hatırlatalım.
  Boğa kadını:

  Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz.

  Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür.

  Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

  Kaynak:mynet.com
  Boğa erkeği:

  Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez.

  Boğa burcu erkeği evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ vardır ve iyi bir babadır.Bir o kadar da sert ve disiplinlidir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir.

  Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içindedir,ancak boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Çünkü göründüğünden çok daha hassastır.

  Boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. İlişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. Cömerttir, fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!