ASTROLOJİ

  21 Nisan - 21 Mayıs
  BOĞA Burcu (TAURUS)

  Uzaklarla bağlantılı işler

  Ocak ayı Mars ile başlıyor ve Mars’ın burç değiştirmesiyle etrafınızdaki hareketlilik yükseliyor ancak istediğiniz şekilde kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ocak ayında tutuluyoruz da, zira hem Ay hem de Güneş tutulması var. 6 Ocak’taki Güneş tutulması yurt dışı ve yabancılarla ilgili yeni iş, görev ve sorumlulukları gündeminize getirebilir, bir iş ve görev tutulması, ciddi olmak gerekebilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise ev ve aile konularında ortaya çıkabilecek duygusal gerginliklere ve strese işaret ediyor. Bu ayın güzel görünümü ise yan yana ilerleyen burcunuzun yıldızı Venüs ve Jüpiter, şansın yanınızda olduğu bir aydasınız, eşinizin işindeki güzel gelişmelerden mutlu olabilirsiniz.

  Kaynak:elle.com.tr
  Boğa kadını:

  Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz.

  Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür.

  Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

  Kaynak:mynet.com
  Boğa erkeği:

  Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez.

  Boğa burcu erkeği evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ vardır ve iyi bir babadır.Bir o kadar da sert ve disiplinlidir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir.

  Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içindedir,ancak boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Çünkü göründüğünden çok daha hassastır.

  Boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. İlişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. Cömerttir, fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!