ASTROLOJİ

  21 Nisan - 21 Mayıs
  BOĞA Burcu (TAURUS)

  Önemli kararların arifesinde olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu ay gerçekleşecek tutulmalar sizin hem iş hem de aile hayatınızla yakından ilgili olacaktır. 7 Ağustos tutulması kararlarınızı netleştirmenizi isterken hem kariyerinizi hem de evdeki durumu düşünmeniz gerekebilir. Önemli bir iş teklifi, evle ilgili önemli bir gelişme cevap bekliyor. Tüm bilgiler elinizin altındayken karar verin. İş ve ev dengesini bozmamaya çalışarak hayatınıza yeni bir yön vermeniz gerekebilir. Ay boyunca, atılım gezegeni Mars sayesinde evinizde bazı değişiklikler isteyeceksiniz. Sosyal olmak, davetler vermek iyi fikir olabilir. Diğer taraftan evin düzeniyle de ilgilenme dönemi başladı. Eşyaların yerlerini değiştirmek, odalarda ayarlamalar yapmak ve hatta taşınmak da gündeme gelecektir. 11 Ağustos sonrasında hiçbir şeyi alelacele yapmayın. Etraflıca her şeyi araştırın. Varsa çocuklarınızla ilgili kafanız biraz karışabilir. Okulları, öğrenimleri ve diğer hayatlarındaki gelişmeleri doğru analiz edin. Gerekli evrakları, yazışmaları göndermeden önce kontrol edin. Eğer yalnızsanız, 11 Ağustos sonrası çok eski aşklar, flörtler gündeme tekrar gelebilir. Bu kişilerle karşılaşmanız veya zihninizde o günlere yoğunlaşmanız söz konusu olabilir. Yaptığınız sunumlarda, eğitimlerde detayları unutmayın, planlara özen gösterin. 21 Ağustos günü gerçekleşecek Güneş tutulması ve yeniay aile hayatınızda çok eski bazı konuların gündeme gelmesi anlamına gelebilir. Bu kadar patırtı gürültüden sonra 26 Ağustos günü Venüs burç değiştiriyor ve Aslan burcuna geçiyor. Eviniz, ailenizle, özel hayatınızla ilgili her türlü konu bu tarihten sonra rahatlığa kavuşuyor. Evden çalışmak, evde sevdiğiniz arkadaşlarınızı ağırlamak, güzel ve lüks eşyalar almak için iyi bir dönem başlıyor. Venüs’ün bu geçişi, evinizde huzur demek.
  Boğa kadını:

  Boğa burcu kadın sessiz, sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve otoriter bir tavrı vardır. Girdiği ortamlarda hal ve tavırlarıyla dikkati çeker. Hırslıdır ve düşlediği bir şeye ulaşmak için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlıdır ve sadakatsizlikten hoşlanmaz.

  Boğa burcu kadını duygusal açıdan oldukça hassas ve kırılgandır. Birine değer verdiği zaman onun için daima elinden geleni yapar.Sadakatsizlikten hoşlanmaz. Dışarıdan soğuk görünmekle beraber, yumuşak kalplidir. Çalışkandır ve bir işe başladığı zaman sonuna kadar o işi götürür.

  Boğa burcu kadını maddi rahatlığa fazlasıyla önem verir. Fakat giriştiği işlerde kendini çok fazla riske atmayı sevmez. Merhametlidir ve yardımseverdir. Gönül ilişkilerinde onun için sevgi ve saygı çok önemlidir. Tekeşlidir ve sadık bir eş olur. Boş zamanlarında yemek yapmayı, müzik dinlemeyi ve el sanatlarıyla uğraşmayı sever.

  Kaynak:mynet.com
  Boğa erkeği:

  Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez.

  Boğa burcu erkeği evine bağlıdır ve uyumlu bir eştir. Aynı zamanda çocuklarıyla arasında sıcak bir bağ vardır ve iyi bir babadır.Bir o kadar da sert ve disiplinlidir. İşlerine fazlasıyla düşkündür. Başladığı bir işi sonuna kadar devam ettirir.

  Fiziksel anlamda yapılı ve sağlıklı bir görünüm içindedir,ancak boyun bölgesi en zayıf bölgesidir. Sağlığına dikkat etmesi gerekir. Çünkü göründüğünden çok daha hassastır.

  Boğa burcu erkeği karşı cins tarafından oldukça beğenilir. İlişkilerinde sadıktır ve her anlamda fedakardır. Lüksten ve konfordan fazlasıyla keyif alır. Cömerttir, fakat savurgan değildir. En sadık dostlar boğa burcu erkeklerinden çıkar.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!