ASTROLOJİ

  20 Şubat - 20 Mart
  BALIK Burcu (PiSCES)
  Bu ay ofis hayatınızda işler tıkırında görünüyor. Üzerinde çalıştığınız işlerde, görevinizde ilerleme ve genişleme var. İşin sevdiğiniz taraflarını daha fazla yapma imkanı size veriliyor. Ekibinizde büyüme vat, sizinle çalışmak isteyen, size destek olanlarım sayısı artıyor. Gözle görülür, somut konulara yönelecek, endişe ve hurafeleri ise bırakacaksınız. Reel olarak ofisinizde de genişleme, yer değişikliği söz konusu. Tazelenme ve yenilenme her gün rutin olarak zaman geçirdiğiniz yerde olacak. Bu işyeriniz veya evde çalıştığınız yer olabilir. 7 Ağustos günü gerçekleşecek Ay tutulması işyerini, ofisi, projelerinizi aydınlatırken yaptığınız işe odaklanıyorsunuz. Çalışırken efor sarf etmek durumundasınız. Bu durum 7 Ağustos civarı sağlığınızı etkilemesin. Ağır gıdalardan uzak durun. Kırmızı et ve deniz ürünlerini sınırlı şekilde tüketin. Yaratıcı çalışmalar, ilgi alanlarınız üzerine geçen zaman da artıyor. 21 Ağustos günü Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, sizin farklı bir ofise geçebileceğinizi, bu tarihten sonra çok yeni işlere yelken açabileceğinizi söylüyor. Hızla hayatınıza girecek yeni görevler, uzun vadeli olacaktır. 25 Ağustos gününe de Venüs sayesinde gideceğiniz tatillerden keyif alacaksınız. Şimdi gelelim Merkür'ün geri hareketine. 11 Ağustos -7 Eylül tarihlerinde retro harekette olan gezegen iletişim, ulaşım ve zihinsel aktiviteleri sembolize ediyor. Karşıt burcunuz Başak'taki geri hareket, ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalardan uzak durmanızı öğütlüyor. Karşı tarafı yanlış anlayabilirsiniz. Diğer taraftan iş ve özel hayatınızdaki kimseler sizi istemeyerek de olsa yanıltabilir. Kafaları karışık olabilir. Her duyduğunuza hemen inanmayın ve başka birinden durumu kontrol edin. Retro, aynı zamanda geçmişte birlikte iş yaptığınız kişilerle tekrar görüşme fırsatı da verecektir.
  Balık kadını:

  Balık burcu kadını hırslı,tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder.

  Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.İnce ruhludur ve sanata düşkündür.

  Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir.

  Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip,sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.aşk onun için her şeydir.İlişkisinde fazlasıyla fedakardır.

  Kaynak:mynet.com
  Balık erkeği:

  Balık burcu erkeği nazik, uyumlu,iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır.

  Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir.

  Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur .Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir.

  Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!