ASTROLOJİ

  20 Şubat - 20 Mart
  BALIK Burcu (PiSCES)

  İş ve kariyer açısından şanslı bir döneme giriyorsunuz

  Yılın son aylarında çok daha farklı bir gündeme doğru hızla ilerliyoruz. Gerçi Venüs retrosu ay ortasına dek sürüyor ve biter bitmez de Merkür retrosu başlıyor. Dolayısıyla ay ortasına dek ortak maddi konularda, iş ve para konularında daha ihtiyatlı olmanız gerekiyor, eşinizin ya da ortağınızın para durumları sizi uğraştırabilir, öte yandan karşınıza çıkabilecek çok güçlü kişilerle iletişimde de aksaklıklar, dengesiz durumlar ortaya çıkabilir, bunları göz ardı etmemelisiniz. Merkür retrosu ise özellikle üstlerinizle, otorite konumundaki kişilerle olan iletişiminize çok daha dikkat etmenizi gerektirebilir, zira retro yanlış anlamaları, alınganlıkları tetikleyebilir. Ayrıca iş seyahatleri, anlaşmaları, planları yapıyorsanız, özellikle hesap ve detay gerektiren konularda ihtiyatlı davranmayı ihmal etmeyin. 7 Kasım’daki yeni ay uzaklarla, yurt dışı ve yabancılarla, yeni keşif ve maceralarla ilgili başlangıçları beraberinde getirebilir. 8 Kasım’dan itibaren Jüpiter Yay’da bir yıllık transitine başlıyor, özellikle iş ve kariyer açısından bu gelişme şans kapılarınızı açabilir, karşınıza destekleyici kişileri çıkarabilir, özellikle de üstlerinizden, yönetici, patron ve otorite konumundaki kişilerden çok daha fazla destek görebilirsiniz. 15 Kasım’da ise Mars burcunuzda olacak, son derece aktif, dinamik ve hareketli bir dönem sizi bekliyor, bu dönemde kendinizi aşırı yormamaya ve sağlığınıza özen göstermeye dikkat etmelisiniz. 22 Kasım’dan itibaren artık iyice hedef, plan, strateji odaklı olabilirsiniz. Görev ve sorumluluk bilinciyle, organize şekilde hareket edebilir, gücünüzü ve cesaretinizi açıkça sergileyebilirsiniz. 23 Kasım’daki dolunay ise ev, aile ve geçmişe dair konularda bir hatırlatma niteliğinde olabilir.
  Balık kadını:

  Balık burcu kadını hırslı,tuttuğunu koparan, çekici, sempatik ve iyi huylu tavırlarıyla dikkati çeker. Duygusal ve romantiktir. Evcimen ve evine bağlı bir yapısı vardır. Kendini evinde huzurlu ve rahat hisseder.

  Balık burcu kadınının sezgileri kuvvetlidir. Güzel olan her şeyi sever ve rahatına fazlasıyla düşkündür. Toplum içinde dikkati çekmek ister ve kendiyle gurur duyar.İnce ruhludur ve sanata düşkündür.

  Kıskanç bir yapısı vardır ve her konuda en iyi olmak ister. İstediği her şeye ulaşmak ister ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Toplum içinde neşeli ve hareketli tavırlarıyla dikkati çeker. Giyime ve kuşama , bakımlı olmaya önem verir.

  Balık burcu kadını çekici ve hoş mizacıyla beğenilen bir kadın tipi çizer. Güzel ve zariftir. Aşka önem verir ve duygusal anlamda derin hislere sahiptir. Daima hayalindeki aşka ulaşmak ister. Sevip,sevildiğine inandığı taktirde sadık ve tutkulu bir aşık olacaktır.aşk onun için her şeydir.İlişkisinde fazlasıyla fedakardır.

  Kaynak:mynet.com
  Balık erkeği:

  Balık burcu erkeği nazik, uyumlu,iyimser ve hayalperest yapısıyla dikkati çeker. Umursamaz tavırları olaylardan fazla etkilenmemesine neden olur. Düzenden ve sorumluluk almaktan hoşlanmaz. Başına buyruk yaşamaktan keyif alır.

  Balık burcu erkeği iş konusunda pratikliği sayesinde başarılı olur. Art niyetli değildir. İnsanlara kolayca güvenir.

  Balık burcu erkeği hayranlık duyduğu kadınlara aşık olur .Duygusal ve anlayışlı bir yapısı vardır.Sevdiği kadını mutlu etmek için türlü romantizm oyunlarına baş vuracaktır. Sanatçı ruhludur ve güzelliğe çok önem verir.Aşk onun için çok önemlidir. Aradığı kişiyi bulduğuna inanırsa sadık bir eş olur, yoksa çeşitli maceralar peşinde koşmaya devam edecektir.

  Balık burcu erkeği kişiliğini ve derin duygularını anlayan biriyle evlenip ömrünün sonuna kadar mutlu olur. Eşine ve çocuklarına düşkün, sadık ve düşünceli olacaktır.

  Kaynak:mynet.com

  PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te paylaş!