Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 13.12.2005 11:49

YAŞLI ERKEK-GENÇ KADIN!

Geçtiğimiz haftaiçi çok güzel bir davete katıldım.. Aslında Damat&Tween'in sahibi Süleyman Orakçıoğlu'nun daveti olduğu için yine, yeni bir tesktil markası düşünmüştüm ama gittiğim davet inanılmaz bir mobilya tasarım davetiydi..

Eee, Güzel Sanatlar Akademisi Endüstri Tasarımı Bölümü'nden mezun olunca davet hemen özel ilgi alanıma giriverdi..

Dünya markası olma yolunda çok başarılı çalışmalara imza atan Damat&Tween, şimdi de Reha Erdoğan ve Özlem Yalım'la anlaşarak yepyeni bir yaşam stili markasını yaratmışlar; Damat&Tween Life Project..

İyi ki gitmişim davete.. Uzun zamandır görmediğim yaşlı bir çok dostumu gördüm.. Mustafa Taviloğlu'ndan Olcayto Ahmet Tuğsuz'a, Garo Mafyan'dan Turgut Toplusoy'a, Murat Murathanoğlu'ndan Kaya Çilingiroğlu'na, Ümit Zaim'den Ertekin'e kadar bir çok insanla karşılaştım.. Onları görünce, daha genç olduğumu hissetmedim desem yalan olur..

Tasarımları gerçekleştiren Reha Erdoğan, aynı zamanda Hürriyet Gazetesi Görsel Danışmanlığını yapıyor.. Sevdiğimiz bir arkadaşımız. Çok da güzel sandalye ve koltuk tasarımları gerçekleştirmiş. Bu sayede, son birkaç yıldır sadece erkekler için tasarladığı kıyafetlerle adını zirveye yazdıran Damat&Tween, bu marka ile etkili bir yaşam stili konseptini hayata sokmuş..

Bu anlamda şu anda Hong Kong'ta olan İTKİP Başkanı Süleyman Orakçıoğlu'nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum..

Gelelim, davetin yaşını-başını almış konuklarına;

Mesela Ertekin.. Her zamanki şapkasıyla ve yanındaki hafif göğüs dekolteli, güzel gözlü bayan arkadaşıyla davete katılınca kamera ışıkları bir anda Sheran Stone gelmişcesine salonu aydınlatıverdi!

Ertekin ben diyeyim 60, siz deyin 70 yaşında.. Yanındaki hanımefendiyi gözüm bir yerlerden ısırıyor ama çıkartamadım.. Ertekin yanımıza yaklaştıkça kızın bir dizi güzeli olduğunu farkettik.. Adı; Petek Erpüre imiş.. Gurbet Kadını adlı dizide oynamış.. Şimdi de Ertekin'in yanında dolaşıyor.. Eee, Hıncal Uluç'un yanında Ece Gürsel dolaşırda, Ertekin'in yanında genç ve seksi bir kız olmaz mı? Olur tabii..

Şimdi bu genç ve güzel kızlar, yaşlı erkekleri kollarına takıp bu davetlere neden katılıyorlar?

Anlatayım efendim...

Bakın şöyle oluyor.. Ertekin'le birlikte salona girdiği için davetteki işadamı, gazeteci, vs. bilumum hatırı sayılır insanla karşılaşma şansı buluyor.. Tanışıyor ve sohbet ediyor.. Oysa tek başına veya genç erkek sevgilisi ile gelse, ne tanışabilir, ne de teklif alabilir..

Oysa o gecce önce Turgut Toplusoy, Roman'ın yüzü olmasını teklif etti.. Ardından ben World Fashion TV'de sunuculuk teklif ettim.. Kaya Çilingiroğlu da yemeğe davet etti..

Vallahi bunlar benim önümde oldu, arkalarda ne oldu bilemem..

İşe yaşlı erkek cephesindne bakarsak, Ertekin de tek başına o davete gelse inanın bu kadar sıcak ve sevecen karşılanmaz, sadece "merhaba-merhaba" olur, biter..

Yani diyeceğim o ki, alan memnun, veren memnun..

Hani bazen "Neden?" diye düşünür dururdum.. Genç ve güzel bir kızın yaşlı bir erkekle boy göstermesinin sebebi nedir acep diye.. Ya da tam tersi, yaşlı bir erkek neden koluna genç bir kız takar diye? Meğerse bundanmış..

Yaşadığım için artık biliyorum.. Bu konularda da çok aydınlandığım için mutluyum!!!
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz