Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları PAZARLIKÇI Kenan Erçetingöz kenan@gecce.com
15.09.2014 11:18

Burger King'ten cevap geldi!

Sonunda Burger King'ten bir cevap geldi ama çok sıradan, düz bir cevap!

"Müşterilerin her ikisi de olaysız ayrıldığına göre, Merlin Hanım sizi bana niye şikayet etti?" sorusunun cevabını bulamadım yazıda!

Burger King, 20 yıldan bu yana kaliteli ve güler yüzlü hizmeti buluşturmayı ilke edinmiş bir kurum olabilir, ben de 35 yıllık meslek hayatımda hakkını arayan vatandaşların yanındayım. Beni genel bir açıklamayla memnun etmeniz yeterli değil, firmanızla sorun yaşayan müşterinizi memnun edin..

BURGER KING'IN CEVABI;

Sayın Kenan Erçetingöz,

Gecce.com’da “Pazarlıkçı” başlıklı köşenizde 2 Eylül 2014 tarihinde yer alan ve 30 Ağustos 2014 tarihinde Burger King restoranında meydana gelen olayla ilgili olarak sizlere bilgi vermek isteriz.

Burger King restoranına ilişkin haberinize konu olan olay üzerine güvenlik kameraları detaylıca incelenmiş ve güvenlik görevlimizin bilgisine de başvurulmuştur.

Avcılar, Merkez Mahallesi Burger King restoranında 30 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleşen olayda, 2 müşterimiz çocuk oyun alanında bir sorun yaşayarak tartışmış ve herhangi bir rahatsızlığa sebebiyet vermemesi adına müşterilerimiz güvenlik tarafından sakinleştirilmeye çalışılmıştır.

Şirket prosedürleri gereği olay esnasında restoran güvenliği tarafsız bir tavır izlemiştir. Olayın ardından müşterilerimizin her ikisi de restorandan sorunsuz olarak ayrılmıştır.

Burger King, 1995 yılından bu yana Türkiye’nin en yaygın hızlı servis restoran zinciri olarak TAB Gıda bünyesinde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 20 yıldan bu yana 15 binden fazla çalışanımızla kaliteli ve güler yüzlü hizmeti buluşturmayı ilke edinmiş bir kurum olarak, çalışanlarımıza düzenli olarak verdiğimiz eğitimlerle, misafirlerimizin en iyi ürün ve hizmeti almaları için çalışıyoruz.
Haberinizde yer alan konuya ilişkin olarak her türlü sorunuza cevap vermeye hazır olduğumuzu belirtir, iyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla,

TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Burger King'ten şikayet var!

Burger King'in ciddiyetsizliği!

Burger King Instagram'da eleştirildi!
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Merlin Güler) Kenan bey merhaba , Sorunsuz ordan ayrildigimi dile getiriyorlar bnm darp raporum var ve bu olaylar burger king güvenliği gözü önünde yasandi.Tarafsiz olduklarini söylüyorlar bayan yüksek sesle konuştuğu ve bagirdigi için dinlediler ama ben sessiz kaldığım için beni dinleme gereği bile duymadilar.benim anlamadigim illa cirkef mi olmak lazim. Merlin Güler

16.09.2014 17:06:38
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz