"Tuba Büyüküstün mü, Beren Saat mi?" karşılaştırması yeniden başlar mı?

Bir dönemin en popüler sorularından biriydi: "Tuba Büyüküstün mü, Beren Saat mi?"

Özel Haber


İki güzel oyuncu her platformda karşı karşıya getirilir, "kim daha güzel?", "kim daha iyi oyuncu?", "kim daha şık?" gibi sorularla birbirleriyle kıyaslanırdı.

İki oyuncunun hayranları da karşılıklı rekabete girer ve sevdikleri sanatçıyı her koşulda ölümüne savunurdu.

Fakat zamanla bu karşılaştırma önce azaldı, sonra neredeyse son buldu, fanlar da duruldu.

"Hakan Muhafız"la Türkiye piyasasına adım atan Netflix, Çağatay Ulusoy'un başarısının ardından Beren Saat ve Tuba Büyüküstün'le anlaştı. Beren Saat, "Atiye" ismiyle yayınlanacak bir dizinin başrolü oldu. Tuba Büyüküstün ise Osmanlı İmparatorluğu'nun anlatılacağı, mini belgesel 'Ottoman Rising' de rolü kaptı.

Acaba Tuba Büyüküstün, Beren Saat rekabeti Netflix'te yeniden ortaya çıkar mı diye düşünmüyor değilim. Küllenen bu tartışma yeniden alevlenir mi göreceğiz. Ama ne olursa olsun iki güzel oyuncumuzun çok başarılı olmasını canı gönülden istiyorum. Zaten dünyanın bir çok ülkesinde bilinen isimlerini daha da yaymalarını ve dünya çapında bir başarı elde etmelerini diliyorum. Yolları açık olsun..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: