Onur Aktaş
Tüm yazıları ÖZEL HABER Onur Aktaş onur@gecce.com 12.03.2019 15:00

Serenay Sarıkaya'ya 'arabesk' öneri!

Alice Müzikali ile tiyatro sahnesinde de boy göstermeye başlayan Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda arabesk müziği çok sevdiğini söylemiş ve bazı zamanlar taksiye bindiğini ve şoförden arabesk şarkılar açmasını istediğini ve o şarkılara bağıra bağıra eşlik ederek seyahat ettiğini anlatmış.

Eskiden bu arabesk işleri minibüslerde olurdu. Minibüslerde devamlı arabesk çalardı. Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur eşliğinde yolculuk ederdik. Güzel günlerdi. Yeni dönemde ise arabeski Alişan ve Serkan Kaya temsil ediyor.

Eee Serenay'ın da sesi oldukça güzel. Bir çok kez de albüm teklif aldığı biliniyor. Albüm tekliflerini kabul etmeyeceğini açıklamıştı ama bu arabesk sevdası belki Serenay'a bir single çıkartabilir. Hatta Alişan ya da Serkan Kaya'dan biriyle düet bile yapabilir. Aslında ne iyi olur değil mi?


SERENAY SARIKAYA'DAN ŞARKILAR:

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Serenay Sarıkaya

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Müge) Serenay için boş haberler yaratılıyor, tıpkı bunun gibi.... kendisi fazlasıyla abartılı bir oyuncu, öyle sesi ve oyunculuğu sınırları aşmış falan değil. Sadece gündemde güzelliği de fazla yok, keşke gerçekten yetenekli kişilere konservatuar mezunu ya da Tiyatro mesleğine gönül vermiş oyuncular bu kadar şöhretli olsun tercih ederdim.

12.03.2019 15:30:23
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz