Onur Aktaş
Tüm yazıları ÖZEL HABER Onur Aktaş onur@gecce.com 08.03.2013 02:29

"Gelmeyen Bahar'ın galasında neler yaşandı?

Yönetmenliğini Emrah Erdoğan’ın yaptığı “Gelmeyen Bahar” filminin galası geçtiğimiz akşam Trump Tower’da yapıldı. Filmin yapımcısı Esin Yağmurdereli galaya oyunculardan da önce gelmişti ve çok heyecanlıydı.


Esin Hanım’ın ardından Emrah Erdoğan göründü kırmızı halıda. Kız arkadaşıyla birlikte basına poz verdikten sonra filmin oyuncularıyla birlikte yeniden geleceğinin sözünü vererek basından uzaklaştı.


Tolga Güleç gecceye “İşler Güçler” dizisinde rol alan sevgilisi Yeliz Şar’la birlikte gelmişti. “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinden ayrılan yakışıklı oyuncu yeni bir diziye başlamadan önce bir sinema filminde rol alacağını da ilk kez burada müjdeledi.

Gecceye çift olarak katılan yalnızca Tolga ile Yeliz değildi. Ebru Şallı eşi Harun Tan’la birlikte salona el ele girdi. Buket Dereoğlu işadamı sevgilisiyle, Yüksel Aytuğ da 12.12.12 tarihinde evlendiği eşi Özlem Doğan’la gecceydi.


"Reklam aşkı" diye bahsedilen "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin Caroline'si Wilma Elles ile sevgilisi Kerem Göğüs de gecceye çift olarak katılan ünlülerdendi.

Aslıhan Gürbüz’le aşk yaşayan Kerem Kupacı ise galaya yalnız gelmişti.

Beren Saat’in yeni dizisi “İntikam”da canladırdığı Aslı karakteriyle yükselişe geçen genç oyuncu Dilşad Çelebi’nin yanı sıra Sema Çelebi, Aydan Şener, Erkan Özerman gibi bu sektöre yıllarını veren usta isimler de galaya katılanlar arasındaydı. Fakat galanın en çok konuşulan ismi şüphesiz Emrah'ın annesi Ayten Erdoğan'dı. Ayten Hanım içeri girince basının bütün ilgisi ona yöneldi, kameraların ışıkları yandı, flaşlar patladı. Ayten Hanım kırmızı halıda yürürken oğluyla gurur duyduğunu çok açıktı.


Sonrasında ise filmi izlemek için misafirler sinema salonlarına alındı. Başına gelen üzücü bir olay sonrasında evinden kaçmak zorunda kalan 18 yaşındaki Bahar’ın öyküsünü anlatan film salonda bir çok kişiyi ağlattı. Tiyatro eğitimi almış oyunculardan oluşan cast çok iyiydi. Filmin oyunculukları ve kurgusu üst düzeydeydi. İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturan Emrah ilk sınavından geçer not aldı.


Ayrıca kadına şiddetti anlatan bu filmin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vizyona girmesi de oldukça anlamlı. "Gelmeyen Bahar"ın gişede iyi rakamlara ulaşıp ulaşamayacağını bilemiyorum ama Emrah’ın ileride daha büyük filmlere imza atacağını düşünüyorum..

GALADAN FOTOĞRAFLAR:
MAGAZİN
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz