Onur Aktaş
ÖZEL HABER Onur Aktaş onur@gecce.com

YAZI ARŞİVİ

TOPLAM 346 YAZI

'LEYLA İLE MECNUN'UN FİLMİ GELİR Mİ?

Yayınlandığı döneme damga vuran efsane dizi 'Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak Aksak aynı isimle bir kitap çıkardı. 'Leyla İle Mecnun' kitabı oldukça ilgi görürken dizinin fanlarının aklında hep aynı soru vardı; "Leyla ile Mecnun" sinema filmi olur mu?" İşte bu soru başta olmak üzere merak edilen tüm konuları Burak Aksak'a sordum. Sözü daha fazla uzatmadan Burak Aksak'a bırakıyorum...

14.04.2018 17:13
ÇUKUR'DA MIYIZ?

Show TV'de Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal ve Perihan Savaş'ın başrollerinde yer aldığı "Çukur" her geçen hafta reytinglerini biraz daha artırıyor. Açıkçası "Çukur"un sezona çok iyi başladığı söylenemez. Bunun en büyük sebebinin ise daha dizi başlamadan yapılmaya başlanan "İçerde'nin benzeri" yorumlarından kaynaklandığını düşünüyorum. Ama dizi yayınlandıkça "İçerde"yle uzaktan yakından ilgisi olmadığı da anlaşıldı sanırım.

21.12.2017 15:19
EZGİ MOLA: ALTIN GÜNLERİNE KAYNAKÇI OLARAK GİRERDİM!

Ezgi Mola ile son filmi 'Maide Teyze'nin Altın Günü'nü konuşmak için buluştuk. Karşımda güler yüzlü, kaprissiz, hiçbir egosu olmayan bizden biri vardı. Zaten canlandırdığı karakterlerle evimizden biri gibi olmayı çoktan başarmıştı. Evet, oynadığı karakterleri de sevmiştim ama inanın Ezgi Mola'yı daha çok sevdim.

08.12.2017 12:55
DİZİLERDE RAP MODASI!

Rap müziğinin tekrar yükselişe geçerek gençliği etkilemesinin ardından diziler de bölümlerinde sık sık rap çalmaya başladı.

30.11.2017 16:38
GALANIN YILDIZI FAHRİYE EVCEN!

Burak Özçivit ve Murat Boz'un yeni filmleri 'Kardeşim Benim 2' dün gecce gala yaptı. Önce seyirciyle buluşan film ekibi ardından özel davetliler ve basınla bir araya geldi. Galanın kırmızı halısı yine yıldızlar geçidine döndü.

23.11.2017 13:08
SEZONUN REYTİNG KURBANLARI!

Yeni sezonun başlamasıyla birlikte dizilerde de dökülmeler başladı. Aralık ve Ocak ayında bir çok yeni dizinin başlayacağını da düşünürsek ekrandaki dizi kıyımı devam edeceğe benziyor. Bir çok dizinin yayından kaldırıma riski bulunuyor.

16.11.2017 16:47
YENİ SEZONDA TUTAN DİZİ YOK!

Yaz tatili bitti, yeni sezon başladı. Yeni dizilerde bir bir yanına girmeye başladı. Fakat henüz ses getiren, çok konuşulan bir diziye rastlamadık.

06.11.2017 14:50
BU İSİMLER EKRANDA NEDEN YOK?

Yeni sezon başlamadan önce gecce.com bir anket düzenmiş ve okuyucularına "Yeni sezonda ekranda olmasını istediğiniz isimler kim?" diye sormuştu. Anket sonuçlarında ilk 5 şöyle sıralanmıştı.

25.10.2017 16:55
ENGİN AKYÜREK'İN GÖZLERİNE BAKARAK NE SÖYLEMEK İSTERDİNİZ?

Engin Akyürek'in doğum günü kutlamasına hayranları erken başladı. 12 Ekim doğumlu olan yakışıklı oyuncunun doğum gününden bir gün önce dünyanın dört bir yanından sosyal medyada örgütlenen Engin Akyürek fanları, Twitter'da "HepMutluOl EnginAkyurek" etiketiyle dünyada TT listesine girdi. Hayranlar duracağa da benzemiyor. Belli ki yine 40 gün 40 gecce kutlama yapacaklar.

12.10.2017 16:56
"VATANIM SENSİN" Mİ, "BİZİM HİKAYE" Mİ?

Uzun bir aradan sonra Hazal Kaya ekranlara geri döndü. Yıldız oyuncu reyting rekorları kıran "Adını Feriha Koydum" dizisininden sonra "Son Yaz Balkanlar", "Aşk" ve "Maral" dizilerinde rol almıştı ama bu diziler ekrana erken veda etmek zorunda kalmıştı. Sonrasında yemek kurslarına giden Kaya, uzunca bir ara dizilerde rol almadı. Sonunda hayranlarının yüksek sesle feryatlarını duydu ve "Bizim Hikaye" dizisiyle muhteşem bir dönüş yaptı.

29.09.2017 19:30
KİME NİYET, KİME KISMET!

Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol'un başrolünde yer aldığı "Siyah Beyaz Aşk" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Kanal D'de yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını da D Producitons üstlendi. Dizinin senaryosu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon'a ait.

07.09.2017 14:20
ENGİN AKYÜREK'İN PARTNERİ KİM OLACAK?

Kanal D'nin yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı. Filmin sürprizi Elçin Sangu, Engin Akyürek ve Kenan İmirzalıoğlu oldu. Tanıtım filminde yer alan bütün dizi oyuncuları ya dizi ekibiyle ya da partnerleriyle kamera karşısına geçerken bu üçlü tanıtımda tek tek boy gösterdi.

05.09.2017 18:10
OYUNCULARI "ŞANSIMI SEVEYİM"İ ANLATTI!

Cem Gelinoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat ve Gökhan Kıraç'ın başrolünde yer aldığı Şansını Seveyim filminin galasının öncesinde oyuncularla bir araya geldik ve keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Her ne kadar Zeynep Tuğçe Bayat trafiğe takıldığı için aramıza biraz geç katılmış olsa da eğlenceli bir röportaj olduğunu düşünüyorum. Sözü daha fazla uzatmadan röportaja geçiyorum.

26.08.2017 19:30
SUNUCUYA "SEN KİMSİN?" DİYE ÇIKIŞTI!

Fox TV'de hafta sonları yayınlanan "İlk Buluşma" isimli şaka programı oldukça eğlenceli geçiyor. Açıkçası ben kahkahalarla takip ediyorum.

10.08.2017 18:27
"KALP ATIŞI" YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ!

Show TV dizi konusunda maalesef istediği başarıya bir türlü ulaşamadı. Yayına aldığı diziler ya beklenenden erken final yaptı ya da aniden yayından kaldırıldı.

13.07.2017 16:53