Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 21.10.2004 10:15

UĞUR YÜCEL'İN GAY ISRARI!

Dün eve geldim, tam üstümü çıkaracağım televizyon haberlerinde Uğur Yücel var! Spiker haberi anons ediyor; "Amsterdam'da oyuncu arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ile evlendiği iddia edilen Uğur Yücel iddialara cevap verdi".. Kulaklarıma inanamadım! Çünkü inanılacak gibi değil! Gazete röportajları kesmemiş olacak ki, Uğur Yücel bir de televizyon haberlerine çıkma gereği duymuş!

Elim, omzumdan düşmüş olan ceketimde kalmış. Eşim, "Belin mi kitlendi kocacığım?" dedi.. "Hayır, hayır.. Beynim kitlendi karıcığım, bir dakika şu haberi dinlemek istiyorum" dedim.

Televizyondaki Uğur Yücel diyor ki;
"Bu dedikoduyu çıkaranı biliyorum, şudur budur.. vs.. Ayıptır, rezilliktir, ne alakası vardır, vs... Aman ha, bunları böyle vermeyin!.. Bu dedikodunun Yazı-Tura filminin çıkışına gelmesi çok entresandır, bu işte bir bit yeniği vardır, vs.."

Bence de bir bit yeniği var! "Uğur Yücel, Kenan İmirzalıoğlu ile Amsterdam'da evlendi" dedikodusunu bu kadar büyüten, çoğu insan duymamışken, gazete ve televizyon röportalarıyla herkese duyuran Uğur Yücel'in aradığı bit yeniği ne acaba? Çok merak ettim doğrusu..

Yani bu sadece sağda-solda dedikodu olarak konuşulan ve hiç üzerine düşülmemesi gereken (Kendi de öyle söylüyor) bir dedikodu için, dedikoduya hedef olan mağdurlar neden bu kadar yaygara kopardılar? Hay Allah, tam da Yazı Tura filmi vizyona çıkmışken... Ters etki yapmaz mı? Yapmaz.. Rahmetli Zeki Müren, "Reklamın iyisi, kötüsü olmaz" derdi.. Nur içinde yatsın..

Dedikodu çıkalı iki ay oldu önce Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi Zeynep Beşerler açıklama yaptı. Ardından, bugüne kadar hiç konuşmayan, konuşunca Uğur Yücel'in eşi olduğunu hatırladığımız Derya Alabora konuştu, daha sonra Uğur Yücel yazılı basına konuştu ve en son dün akşam Uğur Yücel, aradan iki ay geçmesine rağmen televizyon haberlerine çıkıp, hala "Bu dedikoduyu çıkaranı biliyorum. Aman ha haberi böyle vermeyin.. Yazı Tura'nın çıkışına gelmesi entresan" diyor.. Harbiden beynim kitlendi..

Bence de çok entresan.. Ama bu entresanlık, bu dedikoduyu çıkaran ve Uğur Yücel'in bildiği ismi, ısrarla açıklamamasından mı kaynaklanıyor, yoksa bu dedikodu sayesinde gündemde mi kalınıyor anlayamadım! Nasıl olsa saçma bir dedikodu.. Nasıl olsa kimse inanmaz.. Eee, o zaman böyle bir gündem malzemesi bulmuşken sürekli haber olalım! Böyle mi düşünüyor Uğur Yücel.. Başka türlüsü aklıma gelmiyor çünkü..

Başka türlüsü, kendinden emin olan bir erkeğin, başka bir erkekle evlendi dedikodusu, sadece dedikodu olarak kalır ve unutulur giderdi. Ama Uğur Yücel'in "gay" dedikodusu, maalesef Uğur Yücel sayesinde bir türlü unutturulmuyor!
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz