Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 22.02.2018 15:18

İnanılmaz bir ödül geccesiydi!

Vaovvv! Ne muhteşem bir tablo bu böyle.. Buradan çok güzel görünüyorsunuz.

6 aydır, şu anın hayalini yaşıyorum.. Tüm zorluklarda hep bu anı ve sizleri düşündüm. Hani bazen okyanusun ortasında kurtarılmayı beklerken, ümidini kaybetmemek için sevdiğini düşünürsün ya.. İnanın bende karşıma çıkan tüm zorluklarda bu anı hayal ettim, sizleri hayal ettim. Geccemize hoş geldiniz sevgili dostlar..

Bu bir mekan ödül geccesi. Ama biz bu ödül geccesini 17’nci yılımızda dünya şovuna çevirdik. Yoksa ben de bilirdim küçücük bir salonda, ayakta kokteyl yapıp ödül dağıtmayı.. Ya da mekan ödülleri yerine, ünlü sanatçılara ödül verip bol bol alkışlanmayı, prim kapmayı..

Ama ben bu ülkedeki iyi mekanların, dünya çapında olduğuna inandım. Bu ödül törenini hakettiklerine inandım ve çılgınlıklar yaptım.

Hadi ben deliyim. Bu gecceyi hiçbir akıllı yapmaz zaten!

Ama ekibim, benden daha deli..

Ne kadar büyük hayal edersem edeyim, “nasıl olsa yapamayız derler, ben de vazgeçerim” dediğim tüm hayallerimi yaptılar.

Sanki babam Vehbi Koç da; sanki arkamda büyük TV kanalları, büyük gazeteler var da! Onu da istiyorum, bunu da istiyorum, şunu da istiyorum dedim. 35 metre sahne olsun, oval led ekran olsun, özel tasarım ödüller olsun, dünyadan en iyiler olsun, Jenifer Lopez’in özel tasarım hilali de olsun ve üstüne de dünya prömiyeri olsun dedim.

Allah'ın izniyle hepsi oldu..

Babam Vehbi Koç olmayabilir ama dostumun çok olduğunu anladım.

Ben ekibime inandım, onlar da bana inandı. En önemli şey; İnanç ve asla vazgeçmemektir.

Sonuçta Avrupa'nın en büyük balo salonunda, en büyük sahnesinde, en özel ödülleriyle, Serhat ve Amerika'nın efsane sesi Martha Wash’lı dünya prömiyeriyle karşınızdayız. Serhat’a çok özel bir teşekkürüm var. Türk müzik sektörü, gerçekten Serhat’ın kıymetini bilmeli ve onu el üstünde tutmalı. Bence Serhat, dünya müzik sektöründe başarılı olmuş, listelerde yer alan ve gittiği ülkelerde konserleri dolup taşan tek pop sanatçısı. Bravo..

* * *

Bu sene ödül töreni için mekanları kategorilere böldük ve çok özel bir uygulama olarak her kategoriyi bir gecce gurme kurulu üyesinin sunmasına karar verdik.

Sosyal Sorumluluk Özel Ödülü’nü ben verdim. Dünyadan En İyileri kategorisini Ali Esad Göksel, Anadolu’dan En İyiler için Mehmet Yaşin, Vazgeçilmez Lezzetler için Sermet Severöz, Konsept Mekan ödülleri için Yelda İpekli, Popüler Mekanlar Dilara Koçak, İmza Mekanlar Ali Başman, Klasik Mekanlar için de Güneri Cıvaoğlu sahneye çıktı. En büyük ödülü ise Güneri abi ile birlikte ben verdim.

İstanbul çok büyük bir şehir. Avrupa ve Asya olmak üzere iki kıta.. Aslında çok görünse de, bu ödüller bu büyülü şehre az bile.. Ayrıca bu sene, Dünyanın En İyileri ve Anadolu’nun En İyileri’ni de ödüllendiriyoruz.

Birbirinden değerli Gecce Gurme Kurulu üyelerimizle yaptığımız toplantılar neticesinde verilen ödüllerin çok doğru karar verildiğine inanılmaz kanaat getirdim. Gurme Kurulu’nu seçimlerinden dolayı tebrik ederim. Kazananlara da başarılarının devamını diliyorum.

* * *

Başta yatırımcı kuruluş İbrahim Çeçen Holding olmak üzere Hilton İstanbul Bomonti otele ve bu hayallerimizi gerçekleştirmemizde yanımızda olan tüm sponsorlara teşekkür ederim.

Bu organizasyonun en büyük yükünü çeken Plus Event Tarık Köni’ye, geccenin ay konseptini yaratan Minimalista ajans Bengühan Bora’ya teşekkür ederim.

Canla başla çalışan GECCE.COM çalışanlarıma teşekkür ederim.

En büyük teşekkür ise, her şeyin başlangıcı olan eşim, yoldaşım, ölünceye kadar beraber olacağım kadın, Gül’üme teşekkür ederim. O olmasa bunların hiçbiri olmazdı, bu kadar güzel olmazdı.. Seni seviyorum Güllll..

Evet, 17’nci Gecce Mekan Ödül Töreni başlıyor..

GECCE MEKAN ÖDÜLLERİ 2018 KAZANANANLAR İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz