Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 03 Kasım 2016 07:21

Gecce.Miami'den Sinan Akçıl bombası!

Miami'den herkese selamlar "20 yıl sonra Miami'de yapılan en kaliteli Türk geccesiydi"... dediler davete katılanların çoğu..

Gecce.Miami sitemizin açılışı vesilesiyle River Yacht Club'da yaptığımız Cumhuriyet coşkulu geccemiz muhteşem geçti. Geccenin tüm detaylarını, yaşananları, Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'a gösterilen ilgiyi, Ozan Doğulu ve Ece Seçkin performansını, Arto'yu, sunucumuz Handan Güçyılmaz'ı, destek verenleri, köstek olanları, konukları, kendini bilmezleri, şımarıkları, mekanı ve tüm detayların hepsini yazı dizisi halinde yazacağım merak etmeyin.

* * *
Ama önce Türk magazin basını için Gecce.Miami'nin ortaya çıkardığı Sinan Akçıl'ın aşk bombasının detaylarını yazmak istiyorum. Çünkü Türkiye'de ortalık karışmış. Bazı sabah program sunucuları oturdukları yerden sallamışlar da sallamışlar! "Taklitte son nokta"ymış" falan da filan.. Hahahahha.. Şaka gibi ya..

Bu haberleri tercüme ettiğimiz Allexandra, şok geçirdi! Gecce.Miami'nin davetinde benim çektiğim Türk bayraklı fotoğrafı isteyerek, instagram hesabından "20 Kasım'da Sinan için geliyorum" paylaşımı yaptı. Aşkına sahip çıktı, son noktayı koydu.


İkisinin de yan yanayken gözlerindeki parlamayı görselerdi zaten "reklam mı acaba?" diye yazamazdı bazı gazeteler. Justin Bieber'la dünya basınını peşlerinden koşturmuşlar 5 ay boyunca ama Sinan'la olan beraberliği daha uzun sürecek gibi görünüyor. Bu artık onların bileceği bir iş.

Buradan özellikle Hürriyet Magazin Müdürü Selim Akçin ve ekibini kutlarım. En doğru şekilde onlar verdi haberi. Bu kompleksleri geçelim artık. Kız, Amerikalı biriyle yaşayınca aşk ama Türkiye'den bir starla yaşayınca "reklam"? Gerek yok bence bu şekilde tartışmalara..


Sinan Akçıl, bu akşam (Perşembe) 18.05 de İstanbul Atatürk havaalanına inmiş olacak. Magazin basını için detayları vereyim ki, neyin ne olduğunu tam bilsinler ve ona göre doğru röportaj yapsınlar.

Peki hikaye nasıl başladı? Basitçe anlatayım size..

Sinan Akçıl, Miami'de klip çekimleri için model arayışına girdi. Bir çok ajanstan değişik modellerle Bal Harbour Carpaccio restoranda görüştü. Hatta en çok fotoğrafta gördüğünüz model Juliana'yı beğendi. Allah için çok seksi bir kızdı Juliana. O gecce Lincoln'deki Sega Fredo adlı mekana birlikte gittiler ama Sinan "Seksi ama bu kızdan elektrik alamadım. Ben daha masum yüzlü bir kız istiyorum" diyerek tercihini Allexsandra'dan yana kullandı.


Çekimler olana kadar Allexandra'nın Justin Bieber'in son sevgilisi olduğunu Sinan dahil hiçbirimiz bilmiyorduk.

En altta izleyeceğiniz videoda, Sinan Akçıl ile Allexandra'nın ilk iş görüşmesi var. Çeken de benim. Allexandra, ilk görüşmede Justin Bieber'den hiç bahsetmiyor. Tam tersine Amerikalı meşhur şarkıcı Austin Mahone'nin klibinde başrolde oynadığını söylüyor.

Klip çekimleri öncesindeki yakınlaşmalarda ilk kıvılcımlar ateşlendi. Klip bitince Allexandra, Justin Bieber ile olan aşk haberlerini gösterdi. Gecce.Miami ekibi de bunu görünce bombayı patlattı.

Sonrası malum.. Sinan Akçıl, kliple beraber sabah akşam Allexandra ile gezmeye ve aşk yaşamaya başlamıştı zaten.


Hatta gidilen bir latin kulübünde Allexandra'nın sesinin çok güzel olduğunu ve şarkıcılık denemeleri yaptığını gören Akçıl, 20 Kasım'da Türkiye'ye gelecek olan sevgilisiyle "Tabi Tabi" şarkısının latincesini birlikte düet yapacaklar. Çünkü, "Tabi Tabi" Miami Latin kulüplerinde çok eğlenceli bulundu.

31 Ekim'de İstanbul'a dönmesi gereken Sinan Akçıl, sevgilisiyle daha çok vakit geçirebilmek için uçağını 2 gün daha erteledi ve The Standart otele yerleşip spa ve havuz keyfi yaptı, yeni aşkının tadını çıkardı.

Evet, Allexandra 20 Kasım'da İstanbul'a geliyor. Yanında en iyi arkadaşı Claudia da olacak. Köpeği Valentino olacak mı bilmiyorum!


* * *

16 yıldır Türkiye'de yaptığımız başarılı geccelerden sonra, Miami'de muhteşem bir gecce yapmanın gururu ve Gecce.Miami'yi açmanın onuruyla uluslararası boyutta ilk adımımızı attık. Magazin anlamında da gelir gelmez ortalığı karıştırdık. Türk magazin basınına Miami'den bomba malzeme yarattık.

Haberlerinde Gecce.Miami imzasını kullananlara "thank you".. Kullanmayan kıskançları da Allah bildiği gibi yapsın.

Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl, Gecce.Miami daveti için geldiler Miami'ye.. "Sinan Akçıl Miami aşk bombası", vs vs vs. gibi haber ve fotoğrafları Gecce.Miami ortaya çıkardı. Bunu Sağır Sultan bile biliyor, ismimizi kullanmayanlar utansın..

Ama Miami'den daha çok bomba çıkaracağız, Gecce.Miami'yi takibe devam edin siz..

Sinan Akçıl ile Allexandra Rodriguez'in ilk görüşmesi;

YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz