Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 09.11.2017 17:45

Gecce Mekan Oscarları, 20 Şubat’ta yapılacak!

Türkiye’nin ilk ve gerçek, “17. Mekan Oscarları Ödül Töreni” için geri sayım başladı.

Tarih; 20 Şubat 2018
Yer; Hilton İstanbul Bomonti Hotel
Konsept; Yenilik.. Değişim.. Enerji.. ve Yeni Ay..

Artık Türk lezzetlerini, restoranlarını ve gecce hayatını dünyaya tanıtma vakti geldi.

Neden 20 Şubat?

GECCE.com’un doğum günü de ondan. 16 yıl önce, 2001 yılı Şubat ayında doğdu GECCE.com.. Anlamı olsun istedik.

Neden 20 Şubat?

Bir de herkesin eteğindeki incileri dökmesini bekledik!

* * *

GECCE.com olarak 16 yıl önce bir misyonla başladığımız ‘Mekan Oscarları’ ile yeme-içme ve eğlence dünyasının en büyük destekçisi ve gücü olduk. 16 yıldır ülkemizde gastronomi ve eğlence hayatındaki muazzam gelişmeleri keyifle izledik, daha iyisi için gösterdiğimiz çabayla gurur duyduk.

GECCE.com olarak hedeflerimizi her yıl yükselterek ilerledik. Ve şimdi sektörün gelişmesine katkı sağlamak, sektöre yeni girenlere motivasyon yaratmak, duayenlerin birikimlerini gelecek nesillere aktarmak adına kendimize de yenilikler katmaya karar verdik.

Türkiye’nin ilk ve tek gastronomi ve eğlence gelişim platformu olan GECCE.com’un sektördeki tüm fırsatları, gelişim alanlarını ve yenilikleri mekanlarla paylaşabilmesi, birbirlerine fayda sağlayabilecekleri bir network ortamı yaratılması ve global anlamda büyük bir adım atılması için eşi benzeri olmayan bu ödül törenini uluslararası bir standarta taşıyoruz ve İstanbul’un yeme-içme, eğlence sektörünü 'Dünya’ya tanıtıyoruz.

Artık Türk lezzetlerini, restoranlarını ve gecce hayatını dünyaya tanıtma vakti geldi diyoruz.

GECCE.com, ödül geccesiyle birlikte yıl içinde 2 kez, “Türkiye yeme, içme ve eğlence" sektörünün dünyaya tanıtılması amacıyla çeşitli ülkelerden;

Dergi, gazete, TV ve internet sitelerinden gurme ve gazetecileri Türkiye'ye davet edecek, buradaki meslektaşları ile bir araya getirecek, yeme-içme-eğlence hayatını tanıtacak.

Dünyanın önemli restoran sahiplerini, ülkemizdeki önemli restoran sahipleri ile bir araya getirerek, iki tarafın da birbirlerinin tecrübelerinden yararlanacağı ve bazı konularda işbirliğine gidebilecekleri bir platform yaratacaktır.

Misyonumuzun farkındayız! Ve bu yıl konseptimiz ‘Yeni Ay’... Yeni Ay; ay ve güneşin bir araya gelmesidir ve hayatımızın yeniliklere en açık dönemidir... Yeni ayın yenileyici, birleştirici ve büyüleyici gücü üzerimize ışık tutacak ve biz hep birlikte aydınlık bir GECCE yaşayacağız... Unutulmaz bu GECCE’de gökyüzümüzde sektörün tüm ay ve güneşlerini bir arada görmek istiyoruz... Çünkü gökyüzü hep birlikte çok daha parlak!

16 Yıl önce yeme-içme ve eğlence sektörüne herkes sırt çevirirken, ortada gurmecikler yokken çıktığımız bu yolda birbirinden kaliteli ve kimsenin gücünün yetemeyeceği ödül törenleri yaptık.

Biz GECCE.com olarak sadece havalı mekanların lezzetlerine ödül vermiyoruz. Bizim için mekanlarda; lezzet, servis, fiyat, dekorasyon, lokasyonuyla önemli.. Ödül almak için bunların hepsi bir bütündür.

2018 Gecce Mekan Oscarları anketi ana sayfamızda başladı.

Oylarınızı ve varsa önerilerinizi orada kullanabilirsiniz. Anket 20 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Herkes 20 Şubat tarihini not alsın. O gecce Türkiye ve İstanbul yeme-içme-eğlence hayatı dünya ile gerçek anlamda tanışacak, İstanbul artık dünya da hakettiği yeri bulacak.

Yaşasın GECCE.com

Yaşasın GECCEMEKAN.com
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!