Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 18.10.2017 14:00

Gecce ailesine hoş geldin Kamuran!

“Genç, dinamik, gözlemci yazarlar arıyoruz! Sizde bir Ayşe Arman veya Ahmet Hakan olabilirsiniz..

Ayşe Arman, Hürriyet gazetesine mektupla bir yazı gönderip başvurdu ve zamanın Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök tarafından keşfedildi. Ve zaman içinde kendini geliştirdi, verilen fırsatı iyi değerlendirdi. Şimdi başarılı bir röportaj gazetecisi.

17 yıllık geçmişe sahip olan GECCE.com’da; Hayat görüşü olan, olaylara farklı ve tarafsız bakabilen, dünyayı takip eden, yaratıcı, üreten genç ve dinamik yeni yazarlar arıyor.” demiştik, yüzlerce başvuru oldu..

Öncelikle, gecce.com yazarı olmak için başvuran herkese çok teşekkür ediyorum. Ne çok sevenimiz varmış, ne çok insan gecce.com ailesiyle çalışmak istiyormuş. Teşekkürler..

Bu yüzlerce başvuru sahiplerinin yazılarını gerçekten titizlikle okudum. O yüzden biraz geç açıkladık kazanan arkadaşı.

Çok beğendiğim yazılar içinden son 3 aday kalmıştı. Onlardan tekrar farklı konu başlıklarında yazılar istedim.. Beni en çok etkileyen, Gaziantep’te yaşayan Kamuran Akdemir oldu.

Çünkü yeni istediğim yazıları da titizlikle ve sorumlulukla hemen gönderdi. Diğer 2 arkadaş maalesef aynı titizliği göstermedi!

Ve bugün kendisini Gaziantep’ten davet ettik, geldi görüştük ve gecce.com yazarlığı için el sıkıştık.

Aramıza hoş geldin Kamuran.. Kıvrak kaleminle gecce.com’a ve okurlarımıza çok şey katacağına inanıyorum. Hayırlısı olsun.

Kamuran Akdemir’in ilk yazısı için tıklayın..

Kamuran Akdemir’in ilk yazısı için tıklayın..YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kenan Erçetingöz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz