Kenan Erçetingöz
Tüm yazıları KENAN ERÇETİNGÖZ kenanercetingoz@gecce.com 05.09.2016 15:15

Antonis Remos ve Fatih Ürek farkı!

Yalıkavak Anjelique'de Antonis Remos'u izlerken nedense aklıma Fatih Ürek geldi! Güldüm.. Adam sahneden 5 saat hiç inmedi, acayip eğlendirdi ama ara verip kıyafet değiştirmeye gitmedi hiç..

Oysa bizim şarkıcılar, 2 saat sahnede kalıyor ama yarım saat kıyafet değiştirme arası veriyor nedense!

En son Türkbükü Sahne'de Fatih Ürek'i izledim, tam herkes havaya girdi bir baktım Fatih sahnede yok, yarım saat vokalist dinledik!


Bilenler bilir, Yunanistan'ın Tarkan'ı denilen Antonis Remos, Yalıkavak Anjelique'de Zubizu organizasyonunda iki gecce sahne aldı ve ilk gecce 5, ikinci gecce 4 saat sahneden inmedi adam.. Ara vermedi, kıyafet değiştirmedi, eğlenceyi hiç aksatmadı yani.. Herkes kendini eğlenceye kaptırmışken niye ara versin? Helal olsun, bizim şarkıcılara ders olsun. Ben mekan sahibi olsam şarkıcıların ara vermeme konusunu sözleşmeye ekletirdim.

Zubizu uygulamasını biliyorsunuzdur. Önce restoranlarda başlayan indirimler, şimdi her yerde uygulanmaya başladı. Çok avantajlı bir uygulama ve hiçbir zorluğu yok.. Uygulamayı indiriyorsun, geçerli olan yerlerde telefonunu yan çevirince çıkan kodu okutuyorsun, indirimi kapıyorsun. Ben ilk günden beri kullanıyorum Zubizu'yu. Doğuş Grubu'na ait bir uygulama.

İşte Yalıkavak Anjelique'de iki gecce üst üste Antonis Remos'la Zubizu etkinliği yapıldı. Ceo'su Hakan Kaplan ve profesyonel ekibi her şeyi dört dörtlük organize etmişler. Tebrik ediyorum.

Soldan sağa: Sermet Severöz, Zubizu Ceo'su Hakan Kaplan, Kenan Erçetingöz, Tayfun Topal

İlk gecce Diana ve Ferit Şahenk de dostlarıyla katıldı. Ferit Bey, sahneye çıkıp orkestra dahil herkesi tek tek öptü, sonra da halay çekti. İlk gecce Anjelique'da başlayan davet Nusret'te sabaha kadar devam etti.


İkinci gecce kalburüstü takım yoktu ama çok keyifliydi. Çok eğlendik, gecce sonu Nusret'ten gelen hamburgerler şahaneydi.

Antonis Remos, sönük geçen Bodrum geccelerine sezon kapanmadan yeni bir hareket getirdi. Bayramdan sonra Bodrum'da sezon biter, herkes evine döner..

Bodrum Mekanlarım

X Beach-Highlight Otel, Casa Costa Beach, Galen, Fenix, İnterni, Sait, Miam, Atılay Balıkçısı, Blue Marlin, Sess, Mavi Suite, Bodrum Mantıcısı, Barboom.. Yüz kere ok deyip gidemediğim İl Ricco var bir de..

Bu hafta ilk işim İl Ricco'ya gitmek olacak.. Çünkü gidenlerin yarısı "çok beğendim" derken, diğer yarısı "hiç beğenmedim" diyor. Gidip kararı vermem lazım..
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz