Sevim Emre
Tüm yazıları HAYATTAN Sevim Emre sevimemre@gecce.com
15.06.2018 11:30

Bayram rabbimize şükredişimizdir!

İyi Bayramlar canlarım... Ülkeme ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Aslında bayram mübarek Ramazan ayını sağlıkla yaşadığımız için Rabbime şükredişimizdir. Tekrarını nasip eder inşallah. Düşünüyorum da bizlere bayram sevincini yaşatan ne güzellikler, yaşanmışlıklar vardır hayatımızda. Kimimize bayram ufukta gün bitincedir. İçimizde sakladığımız acılarımızı geccenin karanlığıyla paylaşırız. Sağlıkla uyanmak bayramdır. Karanlık görmenin değerini öğretir. Yüce Mevlâna ne demiş "Hayattan aldığın en büyük nasip sevdiklerinle mutlu olduğun anlardır."

Sağlıklı bir ömür sürmek, elden ayaktan düşmemek, kimseye muhtaç olmadan yaşamak, küsken barışmak, ayrıyken kavuşmak da bayramdır. Müjdeli bir haber alınca bayram sevincini yaşarız. Şerefli, onurlu bir ömür sürmek bayramdır, kıymet bilmeyi, vefayı, dostluğu, kardeşliği, en önemlisi iyi bir insan olmayı öğrenirsek her günümüz bayramdır.

Sevgiyle kalın benim canlarım her gününüzü bayram sevinciyle yaşayın kalbinizden, sevgi bedeninizden, sağlık yaşamınızdan, mutluluk eksik olmasın... Sevgiler..
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sevim Emre

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz