Gossip Girl
Tüm yazıları DEDİKODUCU KIZ Gossip Girl gossipgirl@gecce.com
29.11.2012 12:55

Nişantaşı'nda şehvetli bir aldatma hikayesi..

Sadakat mi? O da ne? Şehirde neredeyse herkes herkesi aldatıyor ve kimsenin 'ruhu duymuyor..' sanılıyor tabii ama büyük yanılgı.. Çünkü ben hala bu şehirde yaşıyorum ve olan biten her şeyden haberim var..

Olay henüz çok taze.. Dün gecce gözümün önünde cereyan etti ya da şöyle diyeyim gözümün önünde cereyan ettirildi? Nasıl mı? Şöyle ki..

Ben dün gecce bambaşka bir yerdeyim ve her zamanki gibi klasik olarak içip coşuyorum.. Gözlerim de fıldır fıldır.. ‘Acaba birinden bir şey çıkar mı?’ sorusu beynimde çılgınca kuduruyorum..

Tabii ben çılgınca kudururken ne çalan telefonu görüyorum, ne gelen mesajı, ne bbm’i, ne de whats app’ı.. Benim arkadaş saldırıyor her yerden duyayım diye ama bendeniz uçmuşum bir nevi.. Sonra bizim kızları arıyor; ‘bizim deli nerede, hemen beni arasın’ diye..

Bana mesaj iletiliyor ve telefona bakıyorum ki telefon isyanlarda.. Hemen arıyorum; ‘Nerdesin sen’ kükremesinden sonra ‘atla çabuk Nişantaşı’nda şu mekana gel’ diyor..

Tabii nefes almadan gidiyorum Nişantaşı’nın en ünlü mekanına.. İçeri giriyorum.. Benimkini buluyorum ve beni görür görmez durduğum yerin tersine çeviriveriyor beni.. ‘Bak da bayıl şimdi hadi’ diyor..

Önce anlamıyorum tabii ne olduğunu.. Sonra dikkatli bakınca neler döndüğünü anlıyorum ve ağzımdan istemsiz ‘o’ ile başlayan ‘a’ biten o naif (!) sözcük çıkıveriyor..

Çatladınız değil mi? Tamam kesiyorum ve olaya geçiyorum..

O çok ünlü mekanın en ucundaki locada bir kadın ve bir adam kendilerinden geçmişçesine öpüşüyorlar.. Öpüşsünler tabii ne var bunda! Ama öpüşen taraflardan biri çok ünlüyse ve evliyse ve ve ve ve ve öpüştüğü kadın da karısı değilse eyvah eyvah!

Kadın kimdir, necidir bilmiyorum.. Ama adamı yakinen tanıyorum, sadece ben değil hepiniz tanıyorsunuz.. Hele karısını dünya tanıyor, öyle diyeyim ben size..

Bu nasıl bir cesaret aklım almıyor bir türlü..

Nişantaşı’nın göbeği.. Üstelik Nişantaşı’nın en popüler gecce kulübü.. Ortalık ünlü kaynıyor, gazeteci kaynıyor, yazar kaynıyor ama bizim paşa da keyifler fora..

Dünya yansa umurunda değil.. Herhalde ancak karısı mekanı bassa kendine gelebilir.. Gerisi hikaye yani..

Tamam kaçamak yapıyorsun anladık; tamam fena çapkınsın biliyoruz, bu ilk vukuatın da değil farkındayız ama be kardeşim bu kadar da göze sokulmaz ki! Öpüşülür de öyle de yapılmaz ki!

Ve gecce boyunca o öpüşmeleri bitmedi, bitemedi.. Arada sadece nefes aldılar diyeyim gerisini siz anlayın.. O gecce nasıl sonlanmıştır o mekan çıkışında tahmin bile etmek istemiyorum..

Vay arkadaş ya! Siz neymişsiniz be hocam! Vay, vay, vay! Hatta pes, pes, pes!
YASAL UYARI: Yazarın yazısının kopyalanması yasaktır. Yazı, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: gossip girl

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(4 Yorum Yapıldı)

Misafir(arzu) Cok meral ettim kim acaba

29.11.2012 21:03:01

Misafir(Elifff) yazıların tam bir sır ama asıl okutturanda içinde ki gizem seni tanımak isterdim. şu kişiler hakkın da dedikodu yapmak bayağı eğlenceli olurdu :D deli gibi merak ettim kim olduklarını ama işin sırrı burda sen gördüysen bir gün onları gazetecilerde basar tabi senden sonra ancak.. :D yazın mükemmel kalemine sağlık

03.12.2012 16:13:12

Misafir(sss) kadını dünya tanıyorsa mutlaka dizi oyuncularından biridir. tahmini kolay

06.12.2012 22:31:58

Misafir(burcin) Adamın dizisi ekranlara 'veda' etti...

14.12.2012 23:03:16
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz